ÕRRED

ÕRRED

Sorteeri:
Näita korraga:
Kuva: Nimekiri Tabel
 • Java ronimispuu Large - lauale paigutatav
  Java ronimispuu Large - lauale paigutatav Java ronimispuud valmivad käsitööna tugevast ja haruldasest looduslikust kohvipuust. Loomulik puu on linnule suurepärane võimalus nautida oksal istumist ja ronimist nii nagu looduses kohane. Sobiv puu ronimisatraktsiooni valmistamiseks valitakse hool..
  Maksudeta: 145.00€ 174.00€
 • Java ronimispuu Medium - lauale paigutatav
  Java ronimispuu Medium - lauale paigutatav Java ronimispuud valmivad käsitööna tugevast ja haruldasest looduslikust kohvipuust. Loomulik puu on linnule suurepärane võimalus nautida oksal istumist ja ronimist nii nagu looduses kohane. Sobiv puu ronimisatraktsiooni valmistamiseks valitakse hoo..
  Maksudeta: 130.00€ 156.00€
 • Java suur ronimispuu Large - põrandale asetatav
  Java suur ronimispuu Large - põrandale asetatav Java ronimispuud valmivad käsitööna tugevast ja haruldasest looduslikust kohvipuust. Loomulik puu on linnule suurepärane võimalus nautida oksal istumist ja ronimist nii nagu looduses kohane. Sobiv puu ronimisatraktsiooni valmistamiseks valitaks..
  Maksudeta: 310.00€ 372.00€
 • Java suur ronimispuu Medium - põrandale asetatav
  Java suur ronimispuu Medium - põrandale asetatav Java ronimispuud valmivad käsitööna tugevast ja haruldasest looduslikust kohvipuust. Loomulik puu on linnule suurepärane võimalus nautida oksal istumist ja ronimist nii nagu looduses kohane. Sobiv puu ronimisatraktsiooni valmistamiseks valitak..
  Maksudeta: 285.00€ 342.00€
 • Papagoi õrs Polly`s Comfy Clam Flat Parrot Perch - Small
  Papagoi õrs Polly`s Comfy Clam Flat Parrot Perch - Small Merekarbikujuline mineraalainetega varustatud õrs on suurepärane närimisvahend noka korrashoidmiseks ja mineraalainete saamiseks. Polly´s Comfy Clam Flat õrs on linnu jalgadele mugav ja ühtlasi stimuleeriv, sest see on kompaktselt laiema pi..
  Maksudeta: 9.08€ 10.90€
 • Praktiline ratastel ronimispuu papagoidele Modern Papagoid
  Praktiline ratastel ronimispuu papagoidele Modern Praktiline ratastel ronimispuu on valmistatud pulbervärviga kaetud metallist, alus roostevabast terasest. Ronimispuu on varustatud puidust istumispulkade ja toidunõudega. See on suurepärane ja asendamatu vahend linnu aja sisustamiseks, kui papagoi..
  Maksudeta: 60.00€ 72.00€
 • Pulbervärviga kaetud metallist ronimispuu papagoidele Antiik Papagoid
  Pulbervärviga kaetud metallist ronimispuu papagoidele Antiik Praktiline ronimispuu on valmistatud metallist ning kaetud pulbervärviga. See on suurepärane ja asendamatu vahend linnu aja sisustamiseks, kui papagoi viibib toas lahtiselt. Ronimispuul asub puidust õrs, millega ühendatud redel ja toidu..
  Maksudeta: 55.00€ 66.00€
ÕRRED