ÕRRED

ÕRRED

Sorteeri:
Näita korraga:
Kuva: Nimekiri Tabel
 • Java kinnitusega ronimisoks - Large
  Java kinnitusega ronimisoks - Large Java ronimisoksad valmivad käsitööna tugevast ja haruldasest looduslikust kohvipuust. Loomulik puu on linnule suurepärane võimalus nautida oksal istumist ja ronimist nii nagu looduses kohane. Sobiv puu oksa valmistamiseks valitakse hoolikalt väga paljude istand..
  Maksudeta: 30.00€ 36.00€
 • Java kinnitusega ronimisoks - Medium
  Java kinnitusega ronimisoks - Medium Java ronimisoksad valmivad käsitööna tugevast ja haruldasest looduslikust kohvipuust. Loomulik puu on linnule suurepärane võimalus nautida oksal istumist ja ronimist nii nagu looduses kohane. Sobiv puu oksa valmistamiseks valitakse hoolikalt väga paljude istan..
  Maksudeta: 21.67€ 26.00€
 • Java ronimispuu Double - lauale paigutatav
  Java ronimispuu Double - lauale paigutatav Java ronimispuud valmivad käsitööna tugevast ja haruldasest looduslikust kohvipuust. Loomulik puu on linnule suurepärane võimalus nautida oksal istumist ja ronimist nii nagu looduses kohane. Sobiv puu ronimisatraktsiooni valmistamiseks valitakse hoo..
  Maksudeta: 157.50€ 189.00€
 • Java ronimispuu Large - lauale paigutatav
  Java ronimispuu Large - lauale paigutatav Java ronimispuud valmivad käsitööna tugevast ja haruldasest looduslikust kohvipuust. Loomulik puu on linnule suurepärane võimalus nautida oksal istumist ja ronimist nii nagu looduses kohane. Sobiv puu ronimisatraktsiooni valmistamiseks valitakse hool..
  Maksudeta: 157.50€ 189.00€
 • Java ronimispuu Medium - lauale paigutatav
  Java ronimispuu Medium - lauale paigutatav Java ronimispuud valmivad käsitööna tugevast ja haruldasest looduslikust kohvipuust. Loomulik puu on linnule suurepärane võimalus nautida oksal istumist ja ronimist nii nagu looduses kohane. Sobiv puu ronimisatraktsiooni valmistamiseks valitakse hoo..
  Maksudeta: 140.83€ 169.00€
 • Java suur ronimispuu Large - põrandale asetatav
  Java suur ronimispuu Large - põrandale asetatav Java ronimispuud valmivad käsitööna tugevast ja haruldasest looduslikust kohvipuust. Loomulik puu on linnule suurepärane võimalus nautida oksal istumist ja ronimist nii nagu looduses kohane. Sobiv puu ronimisatraktsiooni valmistamiseks valitaks..
  Maksudeta: 310.00€ 372.00€
 • Java suur ronimispuu Medium - põrandale asetatav
  Java suur ronimispuu Medium - põrandale asetatav Java ronimispuud valmivad käsitööna tugevast ja haruldasest looduslikust kohvipuust. Loomulik puu on linnule suurepärane võimalus nautida oksal istumist ja ronimist nii nagu looduses kohane. Sobiv puu ronimisatraktsiooni valmistamiseks valitak..
  Maksudeta: 285.00€ 342.00€
 • Liivapinnaga õrskiik
  Liivapinnaga õrskiik Riputatav liivapinnaga õrskiik kulutab teravad küüneotsad ja ühtlasi kiikudes treenib papagoi jalgu. Linnud armastavad kiikuda ning antud kiik on väga hea vahend selleks. Toote mõõdud: kogu pikkus 30,5cm, diameeter 2,5cm Materjal: metall, puit, liivakate, akrüül Toot..
  Maksudeta: 16.58€ 19.90€
 • Montana Rõngaskiik Platinum
  Montana Rõngaskiik Platinum Riputatav suur rõngaskiik on valmistatud pulbervärvitud metallist, mis on varustatud õrre, toidu- ja jooginõudega. Rõngaskiigel on kinnituskohad mänguasjade riputamiseks. Rõngaskiige riputamiseks on tarvis muretseda spetsiaalne kinnitus vastavalt pinnale, kuhu soo..
  Maksudeta: 65.83€ 79.00€
 • Montana ronimisalus New Sunlite Platinum
  Montana ronimisalus New Sunlite Platinum Ronimisalus on pulbervärvitud metallist valmistatud mitmetasandiline suur mängukeskus, mis on varustatud toidu- ja jooginõudega. Lisaks on alusele paigutatud kaks õrt ja kolm redelit. Ronimisalusel on mänguasja kinnitamiseks kinnituskoh..
  Maksudeta: 207.50€ 249.00€
 • Papagoi õrs Edible Calcium and Bee Pollen - Medium
  Papagoi õrs Edible Calcium and Bee Pollen - Medium Mineraalainetega varustatud õrs on suurepärane närimisvahend noka korrashoidmiseks ja mineraalainete saamiseks. Edible Calcium and Bee Pollen õrs on linnu jalgadele mugav ja ühtlasi stimuleeriv, sest sellel on ebatasane avadega struktuur. Söödav ..
  Maksudeta: 7.50€ 9.00€
 • Papagoi õrs Polly`s Comfy Clam Flat Parrot Perch - Large
  Papagoi õrs Polly`s Comfy Clam Flat Parrot Perch - Large Merekarbikujuline mineraalainetega varustatud õrs on suurepärane närimisvahend noka korrashoidmiseks ja mineraalainete saamiseks. Polly´s Comfy Clam Flat õrs on linnu jalgadele mugav ja ühtlasi stimuleeriv, sest see on kompaktselt laiema pi..
  Maksudeta: 14.92€ 17.90€
   (1 arvustust)
 • Papagoi õrs Polly`s Comfy Clam Flat Parrot Perch - Small
  Papagoi õrs Polly`s Comfy Clam Flat Parrot Perch - Small Merekarbikujuline mineraalainetega varustatud õrs on suurepärane närimisvahend noka korrashoidmiseks ja mineraalainete saamiseks. Polly´s Comfy Clam Flat õrs on linnu jalgadele mugav ja ühtlasi stimuleeriv, sest see on kompaktselt laiema pi..
  Maksudeta: 9.08€ 10.90€
 • Praktiline ratastel ronimispuu papagoidele Modern Papagoid
  Praktiline ratastel ronimispuu papagoidele Modern Praktiline ratastel ronimispuu on valmistatud pulbervärviga kaetud metallist, alus roostevabast terasest. Ronimispuu on varustatud puidust istumispulkade ja toidunõudega. See on suurepärane ja asendamatu vahend linnu aja sisustamiseks, kui papagoi..
  Maksudeta: 74.17€ 89.00€
 • Pulbervärviga kaetud metallist ronimispuu papagoidele Antiik Papagoid
  Pulbervärviga kaetud metallist ronimispuu papagoidele Antiik Praktiline ronimispuu on valmistatud metallist ning kaetud pulbervärviga. See on suurepärane ja asendamatu vahend linnu aja sisustamiseks, kui papagoi viibib toas lahtiselt. Ronimispuul asub puidust õrs, millega ühendatud redel ja toidu..
  Maksudeta: 65.83€ 79.00€
   (1 arvustust)
ÕRRED