ÕRRED

ÕRRED

Sorteeri:
Näita korraga:
Kuva: Nimekiri Tabel
 • Java kinnitusega ronimisoks - Large
  Java kinnitusega ronimisoks - Large Java ronimisoksad valmivad käsitööna tugevast ja haruldasest looduslikust kohvipuust. Loomulik puu on linnule suurepärane võimalus nautida oksal istumist ja ronimist nii nagu looduses kohane. Sobiv puu oksa valmistamiseks valitakse hoolikalt väga paljude istand..
  Maksudeta: 30.00€ 36.00€
 • Java kinnitusega ronimisoks - Medium
  Java kinnitusega ronimisoks - Medium Java ronimisoksad valmivad käsitööna tugevast ja haruldasest looduslikust kohvipuust. Loomulik puu on linnule suurepärane võimalus nautida oksal istumist ja ronimist nii nagu looduses kohane. Sobiv puu oksa valmistamiseks valitakse hoolikalt väga paljude istan..
  Maksudeta: 21.67€ 26.00€
 • 1 Ostetud
  : : :
  21%
  Java ronimispuu Double - lauale paigutatav
  Java ronimispuu Double - lauale paigutatav Java ronimispuud valmivad käsitööna tugevast ja haruldasest looduslikust kohvipuust. Loomulik puu on linnule suurepärane võimalus nautida oksal istumist ja ronimist nii nagu looduses kohane. Sobiv puu ronimisatraktsiooni valmistamiseks valitakse hoo..
  Maksudeta: 125.00€ 150.00€ 189.00€
 • 0 Ostetud
  : : :
  21%
  Java ronimispuu Large - lauale paigutatav
  Java ronimispuu Large - lauale paigutatav Java ronimispuud valmivad käsitööna tugevast ja haruldasest looduslikust kohvipuust. Loomulik puu on linnule suurepärane võimalus nautida oksal istumist ja ronimist nii nagu looduses kohane. Sobiv puu ronimisatraktsiooni valmistamiseks valitakse hool..
  Maksudeta: 125.00€ 150.00€ 189.00€
 • Java ronimispuu Medium - lauale paigutatav
  Java ronimispuu Medium - lauale paigutatav Java ronimispuud valmivad käsitööna tugevast ja haruldasest looduslikust kohvipuust. Loomulik puu on linnule suurepärane võimalus nautida oksal istumist ja ronimist nii nagu looduses kohane. Sobiv puu ronimisatraktsiooni valmistamiseks valitakse hoo..
  Maksudeta: 140.83€ 169.00€
 • Java suur ronimispuu Large - põrandale asetatav
  Java suur ronimispuu Large - põrandale asetatav Java ronimispuud valmivad käsitööna tugevast ja haruldasest looduslikust kohvipuust. Loomulik puu on linnule suurepärane võimalus nautida oksal istumist ja ronimist nii nagu looduses kohane. Sobiv puu ronimisatraktsiooni valmistamiseks valitaks..
  Maksudeta: 310.00€ 372.00€
 • Java suur ronimispuu Medium - põrandale asetatav
  Java suur ronimispuu Medium - põrandale asetatav Java ronimispuud valmivad käsitööna tugevast ja haruldasest looduslikust kohvipuust. Loomulik puu on linnule suurepärane võimalus nautida oksal istumist ja ronimist nii nagu looduses kohane. Sobiv puu ronimisatraktsiooni valmistamiseks valitak..
  Maksudeta: 285.00€ 342.00€
 • Kohvipuust ronimisvõrk Java Climbing Rope Large
  Kohvipuust ronimisvõrk Java Climbing Rope Large Ronimisvõrk on valmistatud kasvandusest kasvatatud kohvipuu okstest ja sisalnöörist. Ronimisvõrgu mõõdud on 60 x 90 cm.  Toote tarneaeg: 7-14 päeva     ..
  Maksudeta: 40.83€ 49.00€
 • Liivapinnaga õrskiik
  Liivapinnaga õrskiik Riputatav liivapinnaga õrskiik kulutab teravad küüneotsad ja ühtlasi kiikudes treenib papagoi jalgu. Linnud armastavad kiikuda ning antud kiik on väga hea vahend selleks. Toote mõõdud: kogu pikkus 30,5cm, diameeter 2,5cm Materjal: metall, puit, liivakate, akrüül Toot..
  Maksudeta: 16.25€ 19.50€
 • Montana ronimisalus New Moonlite (helehall)
  Montana ronimisalus New Moonlite (helehall) Ronimisalus on pulbervärvitud metallist valmistatud mitmetasandiline suur mängukeskus, mis on varustatud toidu- ja jooginõudega. Lisaks on alusele paigutatud kaks õrt ja kolm redelit. Ronimisalusel on mänguasja kinnitamiseks kinnituskoht. Põhjakandik ko..
  Maksudeta: 207.50€ 249.00€
 • 1 Ostetud
  : : :
  20%
  Montana ronimisalus New Moonlite (tumehall)
  Montana ronimisalus New Moonlite (tumehall) Ronimisalus on pulbervärvitud metallist valmistatud mitmetasandiline suur mängukeskus, mis on varustatud toidu- ja jooginõudega. Lisaks on alusele paigutatud kaks õrt ja kolm redelit. Ronimisalusel on mänguasja kinnitamiseks kinnituskoht. Põhjakandik ko..
  Maksudeta: 160.00€ 192.00€ 240.00€
 • Montana ronimisalus New Starlite (helehall)
  Montana ronimisalus New Starlite (helehall) Ronimisalus on valmistatud pulbervärvitud metallist mitmetasandiline suur mängukeskus, mis on varustatud toidu- ja jooginõudega. Ronimisalusel on mänguasja kinnitamiseks kinnituskoht. Põhjakandik on puhastamiseks eemaldatav. Ronimisalus on pöörlevatel r..
  Maksudeta: 207.50€ 249.00€
 • Montana ronimisalus New Starlite (tumehall)
  Montana ronimisalus New Starlite (tumehall) Ronimisalus on valmistatud pulbervärvitud metallist mitmetasandiline suur mängukeskus, mis on varustatud toidu- ja jooginõudega. Ronimisalusel on mänguasja kinnitamiseks kinnituskoht. Põhjakandik on puhastamiseks eemaldatav. Ronimisalus on pöörlevatel r..
  Maksudeta: 207.50€ 249.00€
 • Montana ronimisalus New Sunlite (helehall)
  Montana ronimisalus New Sunlite (helehall) Ronimisalus on pulbervärvitud metallist valmistatud mitmetasandiline suur mängukeskus, mis on varustatud toidu- ja jooginõudega. Lisaks on alusele paigutatud kaks õrt ja kolm redelit. Ronimisalusel on mänguasja kinnitamiseks kinn..
  Maksudeta: 207.50€ 249.00€
 • Montana ronimisalus New Sunlite (tumehall)
  Montana ronimisalus New Sunlite (tumehall) Ronimisalus on pulbervärvitud metallist valmistatud mitmetasandiline suur mängukeskus, mis on varustatud toidu- ja jooginõudega. Lisaks on alusele paigutatud kaks õrt ja kolm redelit. Ronimisalusel on mänguasja kinnitamiseks kinnituskoht. Põhjakandik koo..
  Maksudeta: 207.50€ 249.00€
ÕRRED