Ronimispuud

Ronimispuud

Sorteeri:
Näita korraga:
Kuva: Nimekiri Tabel
 • Java ronimispuu Double - lauale paigutatav
  Java ronimispuu Double - lauale paigutatav Java ronimispuud valmivad käsitööna tugevast ja haruldasest looduslikust kohvipuust. Loomulik puu on linnule suurepärane võimalus nautida oksal istumist ja ronimist nii nagu looduses kohane. Sobiv puu ronimisatraktsiooni valmistamiseks valitakse hoo..
  Maksudeta: 157.50€ 189.00€
 • Java ronimispuu Large - lauale paigutatav
  Java ronimispuu Large - lauale paigutatav Java ronimispuud valmivad käsitööna tugevast ja haruldasest looduslikust kohvipuust. Loomulik puu on linnule suurepärane võimalus nautida oksal istumist ja ronimist nii nagu looduses kohane. Sobiv puu ronimisatraktsiooni valmistamiseks valitakse hool..
  Maksudeta: 157.50€ 189.00€
 • Java ronimispuu Medium - lauale paigutatav
  Java ronimispuu Medium - lauale paigutatav Java ronimispuud valmivad käsitööna tugevast ja haruldasest looduslikust kohvipuust. Loomulik puu on linnule suurepärane võimalus nautida oksal istumist ja ronimist nii nagu looduses kohane. Sobiv puu ronimisatraktsiooni valmistamiseks valitakse hoo..
  Maksudeta: 140.83€ 169.00€
 • Java suur ronimispuu Large - põrandale asetatav
  Java suur ronimispuu Large - põrandale asetatav Java ronimispuud valmivad käsitööna tugevast ja haruldasest looduslikust kohvipuust. Loomulik puu on linnule suurepärane võimalus nautida oksal istumist ja ronimist nii nagu looduses kohane. Sobiv puu ronimisatraktsiooni valmistamiseks valitaks..
  Maksudeta: 310.00€ 372.00€
 • Java suur ronimispuu Medium - põrandale asetatav
  Java suur ronimispuu Medium - põrandale asetatav Java ronimispuud valmivad käsitööna tugevast ja haruldasest looduslikust kohvipuust. Loomulik puu on linnule suurepärane võimalus nautida oksal istumist ja ronimist nii nagu looduses kohane. Sobiv puu ronimisatraktsiooni valmistamiseks valitak..
  Maksudeta: 285.00€ 342.00€
 • Kohvipuust ronimisvõrk Java Climbing Rope Large
  Kohvipuust ronimisvõrk Java Climbing Rope Large Ronimisvõrk on valmistatud kasvandusest kasvatatud kohvipuu okstest ja sisalnöörist. Ronimisvõrgu mõõdud on 60 x 90 cm.  Toote tarneaeg: 7-14 päeva     ..
  Maksudeta: 40.83€ 49.00€
 • Montana ronimisalus New Moonlite (helehall)
  Montana ronimisalus New Moonlite (helehall) Ronimisalus on pulbervärvitud metallist valmistatud mitmetasandiline suur mängukeskus, mis on varustatud toidu- ja jooginõudega. Lisaks on alusele paigutatud kaks õrt ja kolm redelit. Ronimisalusel on mänguasja kinnitamiseks kinnituskoht. Põhjakandik ko..
  Maksudeta: 207.50€ 249.00€
 • Montana ronimisalus New Moonlite (tumehall)
  Montana ronimisalus New Moonlite (tumehall) Ronimisalus on pulbervärvitud metallist valmistatud mitmetasandiline suur mängukeskus, mis on varustatud toidu- ja jooginõudega. Lisaks on alusele paigutatud kaks õrt ja kolm redelit. Ronimisalusel on mänguasja kinnitamiseks kinnituskoht. Põhjakandik ko..
  Maksudeta: 200.00€ 240.00€
 • Montana ronimisalus New Starlite (helehall)
  Montana ronimisalus New Starlite (helehall) Ronimisalus on valmistatud pulbervärvitud metallist mitmetasandiline suur mängukeskus, mis on varustatud toidu- ja jooginõudega. Ronimisalusel on mänguasja kinnitamiseks kinnituskoht. Põhjakandik on puhastamiseks eemaldatav. Ronimisalus on pöörlevatel r..
  Maksudeta: 207.50€ 249.00€
 • Montana ronimisalus New Starlite (tumehall)
  Montana ronimisalus New Starlite (tumehall) Ronimisalus on valmistatud pulbervärvitud metallist mitmetasandiline suur mängukeskus, mis on varustatud toidu- ja jooginõudega. Ronimisalusel on mänguasja kinnitamiseks kinnituskoht. Põhjakandik on puhastamiseks eemaldatav. Ronimisalus on pöörlevatel r..
  Maksudeta: 207.50€ 249.00€
 • Montana ronimisalus New Sunlite (helehall)
  Montana ronimisalus New Sunlite (helehall) Ronimisalus on pulbervärvitud metallist valmistatud mitmetasandiline suur mängukeskus, mis on varustatud toidu- ja jooginõudega. Lisaks on alusele paigutatud kaks õrt ja kolm redelit. Ronimisalusel on mänguasja kinnitamiseks kinn..
  Maksudeta: 207.50€ 249.00€
 • Montana ronimisalus New Sunlite (tumehall)
  Montana ronimisalus New Sunlite (tumehall) Ronimisalus on pulbervärvitud metallist valmistatud mitmetasandiline suur mängukeskus, mis on varustatud toidu- ja jooginõudega. Lisaks on alusele paigutatud kaks õrt ja kolm redelit. Ronimisalusel on mänguasja kinnitamiseks kinnituskoht. Põhjakandik koo..
  Maksudeta: 207.50€ 249.00€
 • Praktiline ratastel ronimispuu papagoidele Modern Papagoid
  Praktiline ratastel ronimispuu papagoidele Modern Praktiline ratastel ronimispuu on valmistatud pulbervärviga kaetud metallist, alus roostevabast terasest. Ronimispuu on varustatud puidust istumispulkade ja toidunõudega. See on suurepärane ja asendamatu vahend linnu aja sisustamiseks, kui papagoi..
  Maksudeta: 74.17€ 89.00€
 • Pulbervärviga kaetud metallist ronimispuu papagoidele Antiik Papagoid
  Pulbervärviga kaetud metallist ronimispuu papagoidele Antiik Praktiline ronimispuu on valmistatud metallist ning kaetud pulbervärviga. See on suurepärane ja asendamatu vahend linnu aja sisustamiseks, kui papagoi viibib toas lahtiselt. Ronimispuul asub puidust õrs, millega ühendatud redel ja toidu..
  Maksudeta: 65.83€ 79.00€
   (1 arvustust)
Ronimispuud