Ronimispuud

Ronimispuud

Sorteeri:
Näita korraga:
Kuva: Nimekiri Tabel
 • Java ronimispuu Double - lauale paigutatav
  Java ronimispuu Double - lauale paigutatav Java ronimispuud valmivad käsitööna tugevast ja haruldasest looduslikust kohvipuust. Loomulik puu on linnule suurepärane võimalus nautida oksal istumist ja ronimist nii nagu looduses kohane. Sobiv puu ronimisatraktsiooni valmistamiseks valitakse hoo..
  Maksudeta: 157.50€ 189.00€
 • Java suur ronimispuu Large - põrandale asetatav
  Java suur ronimispuu Large - põrandale asetatav Java ronimispuud valmivad käsitööna tugevast ja haruldasest looduslikust kohvipuust. Loomulik puu on linnule suurepärane võimalus nautida oksal istumist ja ronimist nii nagu looduses kohane. Sobiv puu ronimisatraktsiooni valmistamiseks valitaks..
  Maksudeta: 382.50€ 459.00€
 • Java suur ronimispuu Medium - põrandale asetatav
  Java suur ronimispuu Medium - põrandale asetatav Java ronimispuud valmivad käsitööna tugevast ja haruldasest looduslikust kohvipuust. Loomulik puu on linnule suurepärane võimalus nautida oksal istumist ja ronimist nii nagu looduses kohane. Sobiv puu ronimisatraktsiooni valmistamiseks valitak..
  Maksudeta: 332.50€ 399.00€
 • Montana ronimisalus New Moonlite (helehall)
  Montana ronimisalus New Moonlite (helehall) Ronimisalus on pulbervärvitud metallist valmistatud mitmetasandiline suur mängukeskus, mis on varustatud toidu- ja jooginõudega. Lisaks on alusele paigutatud kaks õrt ja kolm redelit. Ronimisalusel on mänguasja kinnitamiseks kinnituskoht. Põhjakandik ko..
  Maksudeta: 207.50€ 249.00€
 • Montana ronimisalus New Moonlite (tumehall)
  Montana ronimisalus New Moonlite (tumehall) Ronimisalus on pulbervärvitud metallist valmistatud mitmetasandiline suur mängukeskus, mis on varustatud toidu- ja jooginõudega. Lisaks on alusele paigutatud kaks õrt ja kolm redelit. Ronimisalusel on mänguasja kinnitamiseks kinnituskoht. Põhjakandik ko..
  Maksudeta: 200.00€ 240.00€
 • Montana ronimisalus New Starlite (helehall)
  Montana ronimisalus New Starlite (helehall) Ronimisalus on valmistatud pulbervärvitud metallist mitmetasandiline suur mängukeskus, mis on varustatud toidu- ja jooginõudega. Ronimisalusel on mänguasja kinnitamiseks kinnituskoht. Põhjakandik on puhastamiseks eemaldatav. Ronimisalus on pöörlevatel r..
  Maksudeta: 207.50€ 249.00€
 • Montana ronimisalus New Starlite (tumehall)
  Montana ronimisalus New Starlite (tumehall) Ronimisalus on valmistatud pulbervärvitud metallist mitmetasandiline suur mängukeskus, mis on varustatud toidu- ja jooginõudega. Ronimisalusel on mänguasja kinnitamiseks kinnituskoht. Põhjakandik on puhastamiseks eemaldatav. Ronimisalus on pöörlevatel r..
  Maksudeta: 207.50€ 249.00€
 • Montana ronimisalus New Sunlite (helehall)
  Montana ronimisalus New Sunlite (helehall) Ronimisalus on pulbervärvitud metallist valmistatud mitmetasandiline suur mängukeskus, mis on varustatud toidu- ja jooginõudega. Lisaks on alusele paigutatud kaks õrt ja kolm redelit. Ronimisalusel on mänguasja kinnitamiseks kinn..
  Maksudeta: 207.50€ 249.00€
 • Montana ronimisalus New Sunlite (tumehall)
  Montana ronimisalus New Sunlite (tumehall) Ronimisalus on pulbervärvitud metallist valmistatud mitmetasandiline suur mängukeskus, mis on varustatud toidu- ja jooginõudega. Lisaks on alusele paigutatud kaks õrt ja kolm redelit. Ronimisalusel on mänguasja kinnitamiseks kinnituskoht. Põhjakandik koo..
  Maksudeta: 207.50€ 249.00€
Ronimispuud