Mänguasjad

Mänguasjad
Sorteeri:
Näita korraga:
Kuva: Nimekiri Tabel
 • Catit Design arendav mängukeskus kassidele 110cm Kassid
  Catit Design arendav mängukeskus kassidele 110cm Meelelahutuslik arendav mängukeskus kassidele hoiab mõtted töös ja loomuliku jahiinstinkti värskena. Mängukeskus on disainitud kasside huvitegevuseks ja meelte stimuleerimiseks. See on põnev ajaviide ning meelitab kasse nii liikumis- kui ajutööks. ..
  Maksudeta: 20.83€ 25.00€
 • Catit Design arendav mängukeskus kassidele 190cm Kassid
  Catit Design arendav mängukeskus kassidele 190cm Meelelahutuslik arendav mängukeskus kassidele hoiab mõtted töös ja loomuliku jahiinstinkti värskena. Mängukeskus on disainitud kasside huvitegevuseks ja meelte stimuleerimiseks. See on põnev ajaviide ning meelitab kasse nii liikumis- kui ajutööks. ..
  Maksudeta: 29.17€ 35.00€
   (1 arvustust)
 • Catit Design arendav ringikujuline mängukeskus kassidele 110cm
  Catit Design arendav ringikujuline mängukeskus kassidele 110cm Meelelahutuslik arendav mängukeskus kassidele hoiab mõtted töös ja loomuliku jahiinstinkti värskena. Mängukeskus on disainitud kasside huvitegevuseks ja meelte stimuleerimiseks. See on põnev ajaviide ning meelitab kasse nii liikumis- ..
  Maksudeta: 22.50€ 27.00€
 • Catit Design massaažifunktsioon arendavale kasside mängukeskusele Kassid
  Catit Design massaažifunktsioon arendavale kasside mängukeskusele Meelelahutusliku arendava mängukeskuse jaoks mõeldud massaažifunktsioon täiendab Catit Design atraktsiooni mänguhoos tekkinud masseerimisvajaduse rahuldamiseks. Massaažifunktsioon hoiab kassi mõtted töös ja suunab eesmärgistatud te..
  Maksudeta: 22.50€ 27.00€
 • Catit Design murukasvatusnõu arendavale kasside mängukeskusele
  Catit Design murukasvatusnõu arendavale kasside mängukeskusele   Meelelahutusliku arendava mängukeskuse jaoks mõeldud murukasvatusnõu täiendab Catit Design atraktsiooni ja pakub murukasvatamise võimalust. Nõu on kaetud spetsiaalse sõelaga, et kass ei saaks seemneid välja kraapida. Kauss o..
  Maksudeta: 22.50€ 27.00€
 • Catit Design toidulabürint arendavale kasside mängukeskusele Kassid
  Catit Design toidulabürint arendavale kasside mängukeskusele Meelelahutusliku arendava mängukeskuse jaoks mõeldud toidulabürint täiendab Catit Design atraktsiooni toidu hankimise funktsiooniga. Toidulabürint hoiab kassi mõtted töös ja suunab eesmärgistatud tegevusele maiustoidu kättesaamiseks. Mä..
  Maksudeta: 23.33€ 28.00€
 • Catit Design vilkuvad mängupallid Kassid
  Catit Design vilkuvad mängupallid Eraldi võimalik juurde osta Catit Design kasside mängukeskustele puutetundlikud tulukestena vilkuvaid mängupalle. Toote tarneaeg: kuni 10 päeva ..
  Maksudeta: 8.33€ 10.00€
Mänguasjad, Kassidele