Montana puurid

Montana puurid
Sorteeri:
Näita korraga:
Kuva: Nimekiri Tabel
 • Montana Happy Home 66A Choco-Vanilla Oak suur näriliste puur
  Montana Happy Home 66A Choco-Vanilla/Oak suur näriliste puur   Suur näriliste puur on valmistatud kvaliteetsest pulbervärvitud metallist. Puuri värv on beež ning raami ääred puidu imitatsiooniga. Puur sisaldab kahte külgedele paigutatavat puidust tasapinda ja redeleid. Lisaks on kaasas ka..
  Maksudeta: 224.17€ 269.00€
 • Montana Happy Home 66B Choco-Vanilla/Oak suur näriliste puur
  Montana Happy Home 66B Choco-Vanilla/Oak suur näriliste puur   Suur näriliste puur on valmistatud kvaliteetsest pulbervärvitud metallist. Puuri värv on beež ning raami ääred puidu imitatsiooniga. Puur sisaldab kolme külgedele paigutatavat puidust tasapinda ja redeleid. Lisaks on kaasas ne..
  Maksudeta: 240.83€ 289.00€
 • Montana Happy Home 99A Choco-Vanilla/Walnut suur näriliste puur
  Montana Happy Home 99A Choco-Vanilla/Walnut suur näriliste puur   Suur näriliste puur on valmistatud kvaliteetsest pulbervärvitud metallist. Puuri värv on beež ning raami ääred puidu imitatsiooniga. Puur sisaldab kahte külgedele paigutatavat puidust tasapinda ja redeleid. Lisaks on kaasas..
  Maksudeta: 290.83€ 349.00€
 • Montana Happy Home 99A Platinum/Oak suur näriliste puur
  Montana Happy Home 99A Platinum/Oak suur näriliste puur   Suur näriliste puur on valmistatud kvaliteetsest pulbervärvitud metallist. Puuri värv on beež ning raami ääred puidu imitatsiooniga. Puur sisaldab kahte külgedele paigutatavat puidust tasapinda ja redeleid. Lisaks on kaasas kaks pl..
  Maksudeta: 290.83€ 349.00€
 • Montana Happy Home 99B Choco-Vanilla/Walnut suur näriliste puur
  Montana Happy Home 99B Choco-Vanilla/Walnut suur näriliste puur   Suur näriliste puur on valmistatud kvaliteetsest pulbervärvitud metallist. Puuri värv on beež ning raami ääred puidu imitatsiooniga. Puur sisaldab kolme külgedele paigutatavat puidust tasapinda ja redeleid. Uksed asetsevad ..
  Maksudeta: 349.17€ 419.00€
Montana, puurid, Näriliste