Ekstra suur papagoipuur

Ekstra suur papagoipuur

Kirjeldus

Ekstra suur papagoipuur

See on suurepärane puurivalik teie papagoi pidamiseks! Avar puur võimaldab palju ruumi lelude paigutamiseks ja papagoi elukeskkonna huvitavaks muutmiseks. Eriti mugav on linnu jaoks, et puuri katuseosal asub suur mänguruum lisaks ka sööginõud einestamiseks.

Puurimetall on kaetud tumeda metallpulbervärviga, võre vahe on 2,6 cm. Katuseosal asub avar mängukeskus, mis muudab linnu elu veelgi põnevamaks, kuna seal saab nii mängida kui puhata ja lisaks ka süüa. Puuri külgedel asuvad toidutopsiavad, mis on avatavad väljapoole ning on seeläbi mugavad toidu ja joogivee vahetamiseks. Puuripõhja kohal asub väljatõmmatav rest, mida on lihtne puhastamiseks eemaldada. Mängukeskuse all puuri katuse kohal asuv kandik on soovi korral eemaldatav ja ei varja valgust puuris.

Puuri välimised mõõdud: laius 123 x sügavus 82 x kõrgus 178 cm. Sisemised mõõdud: laius 101 x sügavus 61 x kõrgus 121 cm. Kõrgus kuni katuseni on 144 cm. Puurivõre laius 3,5 mm, istumispulga diameeter 2,9 cm, pikkus 103 cm, toidutopsi diameeter 11 cm,
ukseava suurus 36 cm x 80 cm. Puuri sees on 3 söögi- ja jooginõud ning katuseosal paikeb 2 toidunõud. Puuri jalad on ratastel pöörlevad ning sahtliosa puhastamiseks eemaldatav. Katusel asuva istumispulga diameeter on 2,3 cm.

Istumispulkadeks soovitame kasutada ehtsat pähklipuud või õunapuuoksi.

Pakendis kaasas kõik vajalikud kruvid ja instruktsioon puuri kokku panemiseks.

Toote tarneaeg: 4-7 päeva (kohaletoimetamine üle Eesti TASUTA)

Arvamused (0)

Lisa arvamusMärkus: HTML kood ei ole lubatud!

Halb            Hea

Sildid:

Kokkusobivad tooted