HOOLDUS

HOOLDUS

Sorteeri:
Näita korraga:
Kuva: Nimekiri Tabel
 • UV-lambi komplekt Arcadia PureSun Mini Bird Lighting Kit
  UV-lambi komplekt Arcadia PureSun Mini Bird Lighting Kit Lindudele mõeldud UV-valgus asendab päikesevalgust tubastes tingimustes ning on vajalik linnu organismis D3 vitamiini sünteesiks. D3 vitamiini saab loomulikul teel vaid naha kokkupuutel päikesevalgusega, sest toiduainetest leidub seda vaid ..
  Maksudeta: 61.67€ 74.00€
 • Arcadia Mini UV-valgustus
  Arcadia Mini UV-valgustus Lindudele mõeldud UV-valgus asendab päikesevalgust tubastes tingimustes ning on vajalik linnu organismis D3 vitamiini sünteesiks. D3 vitamiini saab loomulikul teel vaid naha kokkupuutel päikesevalgusega, sest toiduainetest leidub seda vaid kalaõlis ja teatud määral kodum..
  Maksudeta: 26.67€ 32.00€
 • Arcadia UV-valguse lindude lambipirn
  Arcadia UV-valguse lindude lambipirn Lindudele mõeldud UV-valgus asendab päikesevalgust tubastes tingimustes ning on vajalik linnu organismis D3 vitamiini sünteesiks. D3 vitamiini saab loomulikul teel vaid naha kokkupuutel päikesevalgusega, sest toiduainetest leidub seda vaid kalaõlis ja tea..
  Maksudeta: 31.25€ 37.50€
 • Calcivet vedel kaltsiumi preparaat koos D3 vitamiiniga
  Calcivet vedel kaltsiumi preparaat koos D3 vitamiiniga Kaltsium on väga oluline mineraalaine, mis ei tohi puududa papagoitoidu koostises. Kaltsium aga ei saa imenduda ilma D3 vitamiini koosmõjuta. Tavaliselt saadakse D3 vitamiini päikesevalgusest, kuid kodutingimustes paljudel juhtudel linnud ei ..
  Maksudeta: 10.50€ 12.60€
 • Rainforest Mist sulgede sprei papagoidele 236 ml
  Rainforest Mist sulgede sprei papagoidele 236 ml Ravitoimega sprei puhastab linnu suled tolmust, niisutab, rahustab nahka ja leevendab naha sügelust. Toode aitab ära hoida sulgede kitkumist kui ka liigset sulgimist, taastades sulgede loomulikku läiget ja sära. See on ühtlasi profülaktilise toimeg..
  Maksudeta: 10.50€ 12.60€
HOOLDUS