Calcivet vedel kaltsiumi preparaat koos D3 vitamiiniga

Calcivet vedel kaltsiumi preparaat koos D3 vitamiiniga

Mudel: 0091
12.60€

Võimalikud valikud


Kirjeldus

Calcivet vedel kaltsiumi preparaat koos D3 vitamiiniga

Kaltsium on väga oluline mineraalaine, mis ei tohi puududa papagoitoidu koostises. Kaltsium aga ei saa imenduda ilma D3 vitamiini koosmõjuta. Tavaliselt saadakse D3 vitamiini päikesevalgusest, kuid kodutingimustes paljudel juhtudel linnud ei saa aastaringselt otsest päikesevalgust, mistõttu kodustatud tingimustes elavad linnud kannatavad tugeva kaltsiumipuuduse all, mille tagajärjed avalduvad linnu vanusega. Toidust puudujääva kaltsiumiosa hakkab linnu organism ammutama luudest ning põhilised probleemid tekivad sulgedel, liigestel ja luudel.

Calcivet vedel kaltsiumi toidulisand koos D3 vitamiiniga on kõrge kvaliteediga preparaat, mis on oluline linnu organismi normaalse ja terve talituse jaoks. Paljudel liikidel on tugev soodumus kaltsiumivaegusele ning seda eriti pesitsusajal. Kaltsiumi toidulisand koos D3 vitamiiniga on asendamatuks aineallikaks vajaliku mineraalaine balanseerimiseks linnu organismis.

Koostis: kaltsium 33g, magneesium 2g, vitamiin D3 25 000iu

Kasutamine: Preparaati võib lisada nii joogivette kui toidusegule, kuid mitte mõlemasse korraga. Toidusegule lisada 0,1-0,2ml 100g linnu kaalu kohta; joogivette lisada 10-20ml 1l joogivee kohta. Soovituslik preparaadi annustamine 1-2 päeval nädalas, pesitsusajal 5 päeval nädalas.
Preparaati tuleb säilitamiseks hoida kuivas ja jahedas keskkonnas.

Toote tarneaeg: 14 päeva

Arvamused (0)

Lisa arvamusMärkus: HTML kood ei ole lubatud!

Halb            Hea

Sildid:
Sildid: Calcivet

Kokkusobivad tooted