Rainforest Mist sulgede sprei papagoidele 236 ml

Rainforest Mist sulgede sprei papagoidele 236 ml

Kirjeldus

Rainforest Mist sulgede sprei papagoidele 236 ml

Ravitoimega sprei puhastab linnu suled tolmust, niisutab, rahustab nahka ja leevendab naha sügelust. Toode aitab ära hoida sulgede kitkumist kui ka liigset sulgimist, taastades sulgede loomulikku läiget ja sära. See on ühtlasi profülaktilise toimega kasutatav parasiiditõrje vahend. Sulgede spreil on tugev koostisainete lõhn, mille funktsiooniks on vähendada linnu huvi sulgede välja tõmbamise vastu. Toode ei sisalda alkoholi. Sprei sobib kasutamiseks suurtele pagoidele, kellel esinevad probleemsed suled, naha ja sulgede kuivus.

Toote koostis: deioniseeritud vesi; A, D, E vitamiinid; aloe; piparmünt; eukalüptool; metüülsalitsülaat; nisuiduõli ja Quantree õietolm.

Kasutamine: Enne kasutamist loksutage ja pritsige linnu sulgede piirkonda 30cm kauguselt nähtava märja tulemuse saamiseni. Vältige silma- ja näopiirkonda pritsimist! Pritsimisel vältige toote sattumist hingamisteedesse ning jälgige, et läheduses ei oleks lahtiselt toitu ega joogivett! Toodet võib kasutada igapäevaselt, soovituslikult kuurina. Väiksema sulgede probleemiga lindudel ning profülaktilise eesmärgiga igapäevaselt ei ole vaja toodet kasutada, selleks valige sobiv intervall 1-3 päeva järel.

Vastunäidustus: Keelatud on pritsida tibusid ja haigestunud linde!

Toote tarneaeg: 14 päeva

Arvamused (0)

Lisa arvamusMärkus: HTML kood ei ole lubatud!

Halb            Hea

Sildid:

Kokkusobivad tooted