Kasutustingimused

Et meil oleks sujuv ja meeldiv koostöö, palume lugeda allpool nimetatud kasutustingimusi. Registreerudes Pepper.ee ostukeskkonnas kasutajaks aktsepteerite kõiki allpool nimetatud tingimusi ja kinnitate, et olete nende sisu läbi lugenud.


Tellimine ja mõisted

Klient - Pepper.ee ostukeskkonnas registreerunud või registreerimata isik, kes on teostamas või on teostanud ostu/ostud.

Pepper.ee - e-poe ostukeskkond, mille tegevus on suunatud kaupade jaemüügile.

Tellimine - kliendi sooviavaldusega toote ostmiseks annab klient nõusoleku soovitud kauba tellimiseks. Pepper.ee ostukeskkond aktsepteerib sooviavalduse soovitud toote tellimiseks ja teostab tellimuse.


Õigused ja kohustused

Pepper.ee ostukeskkond kohustub edastama kõiki teateid elektroonilisel teel e-posti vahendusel ning informeerima klienti tellimusega seonduva infoga.

Klient, tellides Pepper.ee ostukeskkonnas sõlmib ostu-müügilepingu antud e-poega ning kohustub sooritatud tellimuse eest tasuma.

Klient on kohustatud ostu sooritamisel esitama tõesed isikuandmed ja kasutama e-poe keskkonna võimalusi ainult käesolevate tingimuste piires ja ostude sooritamiseks.

Pepper.ee ostukeskkonnal on õigus piirata kliendi ostukeskkonna kasutamise võimalusi kui klient on rikkunud kasutustingimusi.

Pepper.ee ostukeskkond kohustub aktsepteerima kliendi ostusooviavaldust ja teostama tellimuse mõistliku aja jooksul.

Pepper.ee ostukeskkond kohustub toimetama kauba kliendi poolt määratud asukohta postiteenuse vahendusel rikkumata kujul.

Kliendil on õigus küsida e-posti teel vajalikku informatsiooni, mis puudutab tema tellimust.

Kliendil on õigus taganeda lepingust 14-päeva jooksul alates ostu sooritamisest või toote mitte sobivuse korral 14-päeva jooksul alates toote kätte saamisest.


Tellimuse täitmise tähtaeg ja tarneaeg

Vahendame tooteid maailma eri paikadest, mistõttu erinevate tootegruppide tarnimisel esineb erinev tarneaeg. Tarneajad varieeruvad alates 3 päevast kuni 3 nädalani. Iga toote juures on vastav informatsioon, kui pikk on antud toote tarneaeg.

Tarneaeg on tähtaeg, mille jooksul on Pepper.ee ostukeskkond kohustatud täitma kliendi ostutellimuse. Tarneaeg on määratud iga toote juures ning hakkab kehtima alates tellimuse esitamise kuupäevast.

Tellimuse täitmise tähtaeg on kuupäev, mis järgneb tarneaja viimasele päevale alates tellimuse vormistamisest. Tellimuse täitmise kuupäevaks on reeglina tellimus kliendini kohale toimetatud. Juhul kui rahvusvahelise postiliikumise tõttu pole kaup tellimuse täitmise kuupäevaks kliendini jõudnud, tagastatakse kliendile ostusumma koos saatmiskuluga.


Maksmine

Ostude tasumiseks on esindatud järgmised internetipõhised maksevõimalused: Swedbank, SEB, Luminor, Danske Bank, LHV, Coop Pank ja PayPal. Lisaks on võimalus tasuda ostude eest Liisi ID järelmaksuga.


Postikulu

Kauba eest tasudes lisandub saatmiskulu. Tellimuste toimetamisel kliendini kasutame Omniva saatmisteenuseid, millest on esindatud Omniva pakiautomaat, kätte saamine postkontorist ja kullerteenus.


Kauba vahetamine ja tagastamine

Toote mittesobivuse korral on kliendil õigus toode tagastada ja vahetada teise toote vastu või taganeda ostulepingust 14-päeva jooksul. Toote ümbervahetamisel või tagastamisel postikulu ei tagastata. Postikulu tagastatakse vaid juhul kui kliendile saabus puudusega toode. Toote tagastamisel peab olema toode originaalpakendis ning toode ei tohi olla kasutatud.


Isikuandmed

Pepper.ee ostukeskkonnas registreeritud ja mitte registreeritud klientide isikuandmed on kaitstud ning ei kuulu avaldamisele kolmandatele isikutele. Pepper.ee ostukeskkond kasutab klientide isikuandmeid vaid tellimuste teenindamise eesmärgil.


Kasutustingimuste muutmine

Pepper.ee ostukeskkond jätab endale kõik õigused kasutustingimuste muutmiseks ja täiendamiseks. Samuti oleme avatud ettepanekutele ostukeskkonna veel paremaks muutmiseks. Kõik ettepanekud on oodatud e-posti aadressile info@pepper.ee


Lõppsätted

Pooldame kliendisõbralikku ostupoliitikat. Ostu-müügilepingust tulenevaid vaidlusi lahendatakse läbirääkimiste teel kokkuleppe korras. Kokkuleppe mittesaavutamisel pöördutakse vaidluse lahendamiseks Harju Maakohtusse.

Ostu-müügilepingust tulenevate vaidluste lahendamisel võetakse aluseks Eesti Vabariigis kehtivaid seadusi.