LELUD

LELUD

Sorteeri:
Näita korraga:
Kuva: Nimekiri Tabel
 • Papagoi mänguasi Jail Break
  Papagoi mänguasi Jail Break Riputatav mänguasi on valmistatud puitdetailidest. Üpris suurest konstruktsioonist jagub närimismaterjali pikemaks ajaks. Mõõdud: 25 x 14 x 14cm, kogu pikkus 36cm Materjalid: puit, metall Papagoide mänguasjade valmistamisel kasutatud materjalid kui ka värvaine..
  Maksudeta: 12.42€ 14.90€
 • Arendav mänguväljak väikestele papagoiliikidele
  Arendav mänguväljak väikestele papagoiliikidele Lõbus mänguatraktsioon võimaldab palju tegevust iga väikese sulelise jaoks. Mänguväljakul saab veeretada palli, tõsta mängukangi, kiikuda, ronida ja teha palju muud huvitavat ning arendavat tegevust. Mõõdud: 33 x 38 x 25cm Materjal: plastik ..
  Maksudeta: 19.92€ 23.90€
 • Häälitsev mänguasi papagoidele Birdy Babble Ball
  Häälitsev mänguasi papagoidele Birdy Babble Ball Mänguasi on valmistatud vastupidavast plastikust, mis peab vastu ka kõige tugevamale nokale. Mänguasi on varustatud puutetundliku häälmehhanismiga, mis hakkab tööle mänguasja raputamisel. Mänguasi töötab kellapatareiga (patarei on mänguasja sees ol..
  Maksudeta: 10.75€ 12.90€
 • Jutenöörist papagoide spiraalköis - Large
  Jutenöörist papagoide spiraalköis - Large Riputatav ronimisköis on valmistatud jutenöörist. Spiraalköit on võimalik riputada suurde papagoipuuri kui ka kasutada väljaspool puuri ronimistegevuseks Mõõdud: nööri kogu pikkus 210cm; diameeter 2,5cm; nööri pikkus spiraalasendis 60-115cm Materjal..
  Maksudeta: 16.58€ 19.90€
 • Jutenöörist papagoide spiraalköis - Medium
  Jutenöörist papagoide spiraalköis - Medium Riputatav ronimisköis on valmistatud jutenöörist. Spiraalköit on võimalik riputada suurde papagoipuuri kui ka kasutada väljaspool puuri ronimistegevuseks. Mõõdud: nööri kogu pikkus 150cm; diameeter 2cm; nööri pikkus spiraalasendis 60-100cm Materjal..
  Maksudeta: 12.42€ 14.90€
 • Jutenöörist papagoide spiraalköis - Small
  Jutenöörist papagoide spiraalköis - Small Riputatav ronimisköis on valmistatud jutenöörist. Spiraalköit on võimalik riputada suurde papagoipuuri kui ka kasutada väljaspool puuri ronimistegevuseks. Mõõdud: nööri kogu pikkus 120cm; diameeter 1,5cm; nööri pikkus spiraalasendis 40-75cm Materjal..
  Maksudeta: 10.50€ 12.60€
 • Õppemänguasi Psitta Puzzle Board Medium
  Õppemänguasi Psitta Puzzle Board Medium Huvitav õppetegevuseks mõeldud mäng võimaldab treenida linnul tuvastada kujundeid ja värve. Mõõdud: 30 x 20cm Materjal: akrüül Tasub teada! Hoolikalt disainitud papagoimänguasjad teie lemmiku jaoks rõõmustavad sulelist ja loovad värvikat toredust ..
  Maksudeta: 14.92€ 17.90€
 • Papagoi mänguasi - toiduhoidja Baffle Cage Large
  Papagoi mänguasi - toiduhoidja Baffle Cage Large Mänguasi on valmistatud vastupidavast terasest. Mänguasja sisse paigutatakse papagoi lemmiktoitu ja linnu ülesandeks saab olema toidu kätte saamine läbi võrestiku. Toidu kätte saamise eesmärgil tegutsemine hoiab lindu aktiivses tegevuses ja pakub h..
  Maksudeta: 29.92€ 35.90€
 • Papagoi mänguasi - toiduhoidja Baffle Cage Small
  Papagoi mänguasi - toiduhoidja Baffle Cage Small Mänguasi on valmistatud vastupidavast terasest. Mänguasja sisse paigutatakse papagoi lemmiktoitu ja linnu ülesandeks saab olema toidu kätte saamine läbi võrestiku. Toidu kätte saamise eesmärgil tegutsemine hoiab lindu aktiivses tegevuses ja pakub h..
  Maksudeta: 24.92€ 29.90€
 • Papagoi mänguasi Barrel of Fun
  Papagoi mänguasi Barrel of Fun Mänguasi on valmistatud vastupidavast plastikust. Mänguasi koosneb väljatõmmatavast sahtlikesest, kuhu sisse on võimalik paigutada papagoi lemmiktoitu ja linnu ülesandeks saab olema sahtli välja tõmbamine, et peidetud maius kätte saada. Mänguasja sisuks võib kasutad..
  Maksudeta: 10.75€ 12.90€
 • Papagoi mänguasi Beak Pleaser Wood & Rope
  Papagoi mänguasi Beak Pleaser Wood & Rope Mänguasi on valmistatud nööridega ühendatud puitdetailidest. Mänguasi on mõeldud närimistegevuseks. Mänguasja mõõdud: pikkus 50 x 25 cm, keti pikkus 12cm Materjalid: puuvillane köis, sisal köis, puit, metall Papagoide mänguasjade valmistamis..
  Maksudeta: 29.92€ 35.90€
 • Beaker Sneaker papagoimänguasi Papagoid
  Papagoi mänguasi Beaker Sneaker Huvitav ketsikujuline rippuv mänguasi papagoidele, mille paelad on varustatud plastikust laineliste rõngastega. Paelte külge võib detaile juurde lisada. Mänguasi on valmistatud loodussõbralikust kummist ja tekstiilist, mis on lindudele ohutu. Mänguasja mõõdud: ..
  Maksudeta: 4.75€ 5.70€
 • Papagoi mänguasi Binkies Ball Foot Toy - Suur
  Papagoi mänguasi Binkies Ball Foot Toy Luttidega kummist punutud pall sobib keskmistele ja suurtele papagoiliikidele. Lind saab pallist lutte välja tõmmata ja palli veeretada. Mänguasja mõõdud: diameeter 10cm Materjal: vastupidav latekskumm, plastik Papagoide mänguasjade valmistamisel ka..
  Maksudeta: 8.00€ 9.60€
 • Papagoi mänguasi Binkies Ball Foot Toy - Väike
  Papagoi mänguasi Binkies Ball Foot Toy - Väike Luttidega kummist punutud pall sobib keskmistele ja väikestele papagoiliikidele. Lind saab pallist lutte välja tõmmata ja palli veeretada. Mänguasja mõõdud: diameeter 6cm Materjal: vastupidav latekskumm, plastik Papagoide mänguasjade valmist..
  Maksudeta: 4.92€ 5.90€
 • Papagoi mänguasi Buffet Ball
  Papagoi mänguasi Buffet Ball Mänguasi on valmistatud vastupidavast plastikust, mis peab vastu ka kõige tugevamale nokale. Mänguasja sisse on võimalik paigutada papagoi lemmiktoitu ja linnu ülesandeks saab olema palli keeramine ja toidu välja noppimine läbi palli avade. Mänguasi on lahtikeeratav. ..
  Maksudeta: 20.75€ 24.90€
LELUD