LELUD

LELUD

Sorteeri:
Näita korraga:
Kuva: Nimekiri Tabel
 • Arendav mänguväljak väikestele papagoiliikidele
  Arendav mänguväljak väikestele papagoiliikidele Lõbus mänguatraktsioon võimaldab palju tegevust iga väikese sulelise jaoks. Mänguväljakul saab veeretada palli, tõsta mängukangi, kiikuda, ronida ja teha palju muud huvitavat ning arendavat tegevust. Mõõdud: 33 x 38 x 25cm Materjal: plastik ..
  Maksudeta: 20.83€ 25.00€
 • Häälitsev mänguasi papagoidele Birdy Babble Ball
  Häälitsev mänguasi papagoidele Birdy Babble Ball Mänguasi on valmistatud vastupidavast plastikust, mis peab vastu ka kõige tugevamale nokale. Mänguasi on varustatud puutetundliku häälmehhanismiga, mis hakkab tööle mänguasja raputamisel. Mänguasi töötab kellapatareiga (patarei on mänguasja sees ol..
  Maksudeta: 10.00€ 12.00€
 • Õppemänguasi Psitta Puzzle Board Medium
  Õppemänguasi Psitta Puzzle Board Medium Huvitav õppetegevuseks mõeldud mäng võimaldab treenida linnul tuvastada kujundeid ja värve. Mõõdud: 30 x 20cm Materjal: akrüül Tasub teada! Hoolikalt disainitud papagoimänguasjad teie lemmiku jaoks rõõmustavad sulelist ja loovad värvikat toredust ..
  Maksudeta: 14.92€ 17.90€
 • Papagoi mänguasi - toiduhoidja Baffle Cage Large
  Papagoi mänguasi - toiduhoidja Baffle Cage Large Mänguasi on valmistatud vastupidavast terasest. Mänguasja sisse paigutatakse papagoi lemmiktoitu ja linnu ülesandeks saab olema toidu kätte saamine läbi võrestiku. Toidu kätte saamise eesmärgil tegutsemine hoiab lindu aktiivses tegevuses ja pakub h..
  Maksudeta: 30.83€ 37.00€
 • Papagoi mänguasi - toiduhoidja Baffle Cage Small
  Papagoi mänguasi - toiduhoidja Baffle Cage Small Mänguasi on valmistatud vastupidavast terasest. Mänguasja sisse paigutatakse papagoi lemmiktoitu ja linnu ülesandeks saab olema toidu kätte saamine läbi võrestiku. Toidu kätte saamise eesmärgil tegutsemine hoiab lindu aktiivses tegevuses ja pakub h..
  Maksudeta: 25.83€ 31.00€
 • Beaker Sneaker papagoimänguasi Papagoid
  Papagoi mänguasi Beaker Sneaker Huvitav ketsikujuline rippuv mänguasi papagoidele, mille paelad on varustatud plastikust laineliste rõngastega. Paelte külge võib detaile juurde lisada. Mänguasi on valmistatud loodussõbralikust kummist ja tekstiilist, mis on lindudele ohutu. Mänguasja mõõdud: ..
  Maksudeta: 4.83€ 5.80€
 • Papagoi mänguasi Binkies Ball Foot Toy - Suur
  Papagoi mänguasi Binkies Ball Foot Toy Luttidega kummist punutud pall sobib keskmistele ja suurtele papagoiliikidele. Lind saab pallist lutte välja tõmmata ja palli veeretada. Mänguasja mõõdud: diameeter 10cm Materjal: vastupidav latekskumm, plastik Papagoide mänguasjade valmistamisel ka..
  Maksudeta: 8.33€ 10.00€
 • Papagoi mänguasi Binkies Ball Foot Toy - Väike
  Papagoi mänguasi Binkies Ball Foot Toy - Väike Luttidega kummist punutud pall sobib keskmistele ja väikestele papagoiliikidele. Lind saab pallist lutte välja tõmmata ja palli veeretada. Mänguasja mõõdud: diameeter 6cm Materjal: vastupidav latekskumm, plastik Papagoide mänguasjade valmist..
  Maksudeta: 5.42€ 6.50€
 • Papagoi mänguasi Buffet Ball
  Papagoi mänguasi Buffet Ball Mänguasi on valmistatud vastupidavast plastikust, mis peab vastu ka kõige tugevamale nokale. Mänguasja sisse on võimalik paigutada papagoi lemmiktoitu ja linnu ülesandeks saab olema palli keeramine ja toidu välja noppimine läbi palli avade. Mänguasi on lahtikeeratav. ..
  Maksudeta: 20.83€ 25.00€
 • Papagoi mänguasi Buffet Party Ball
  Papagoi mänguasi Buffet Party Ball Mänguasi on valmistatud vastupidavast plastikust, mis peab vastu ka kõige tugevamale nokale. Mänguasja sisse on võimalik paigutada papagoi lemmiktoitu ja linnu ülesandeks saab olema toidu välja noppimine läbi palli avade. Mänguasi on lahtikeeratav. Mänguasja sis..
  Maksudeta: 8.83€ 10.60€
 • Papagoi mänguasi Crazy Leather Box
  Papagoi mänguasi Crazy Leather Box Mänguasi on valmistatud vastupidavast plastikust. Mänguasi on varustatud erinevate närimismaterjalidega ja linnu ülesandeks saab olema avadest nende välja tõmbamine. Mänguasja mõõdud: 13 x 12 x 6 cm, pikkus koos ketiga 33 cm Materjalid: akrüül, metallist k..
  Maksudeta: 19.92€ 23.90€
 • Papagoi mänguasi Creative Foraging Carousel
  Papagoi mänguasi Creative Foraging Carousel Mänguasi on valmistatud vastupidavast plastikust. Mänguasjal on mitu kaanega sahtlit, mille sisse on võimalik paigutada papagoi lemmiktoitu või esemeid ja linnu ülesandeks saab olema kaane avamine ja toidu sahtlist välja noppimine. Mänguasi on puuri kül..
  Maksudeta: 30.00€ 36.00€
 • Papagoi mänguasi Double Ringer Parrot Bell - Large
  Papagoi mänguasi Double Ringer Parrot Bell - Large Mänguasi on valmistatud vastupidavast plastikust. Tegemist on suure kellukesega, mille sisse on paigutatud metallist kelluke. Kelluke kõliseb, kui seda raputada. Mänguasja mõõdud: 13 x 11, pikkus koos ketiga 32 cm Materjalid: akrüül, metall..
  Maksudeta: 10.42€ 12.50€
 • Hol-ee Roller papagoimänguasi Papagoid
  Papagoi mänguasi Hol-ee Roller Mänguasi on valmistatud vastupidavast 100% naturaalsest loodussõbralikust kummist, mis on papagoidele ohutu. Mänguasja sisse peidetakse linnumaius, mille välja noppimine on papagoi jaoks huvitav meelelahutus ning tegevust jätkub tundideks. Mänguasja mõõdud: diame..
  Maksudeta: 8.25€ 9.90€
 • Papagoi mänguasi Jingle Ball - Medium
  Papagoi mänguasi Jingle Ball - Medium Plastikust kõrisev pall. Mänguasja mõõdud: diameeter 7cm Materjal: plastik, metall Papagoide mänguasjade valmistamisel kasutatud materjalid kui ka värvaine on lindudele ohutud. Tasub teada! Hoolikalt disainitud papagoimänguasjad teie lemmiku jaok..
  Maksudeta: 4.17€ 5.00€
LELUD