Vastupidavad

Vastupidavad

Sorteeri:
Näita korraga:
Kuva: Nimekiri Tabel
 • Häälitsev mänguasi papagoidele Birdy Babble Ball
  Häälitsev mänguasi papagoidele Birdy Babble Ball Mänguasi on valmistatud vastupidavast plastikust, mis peab vastu ka kõige tugevamale nokale. Mänguasi on varustatud puutetundliku häälmehhanismiga, mis hakkab tööle mänguasja raputamisel. Mänguasi töötab kellapatareiga (patarei on mänguasja sees ol..
  Maksudeta: 10.00€ 12.00€
 • Papagoi mänguasi - toiduhoidja Baffle Cage Large
  Papagoi mänguasi - toiduhoidja Baffle Cage Large Mänguasi on valmistatud vastupidavast terasest. Mänguasja sisse paigutatakse papagoi lemmiktoitu ja linnu ülesandeks saab olema toidu kätte saamine läbi võrestiku. Toidu kätte saamise eesmärgil tegutsemine hoiab lindu aktiivses tegevuses ja pakub h..
  Maksudeta: 30.83€ 37.00€
 • Papagoi mänguasi - toiduhoidja Baffle Cage Small
  Papagoi mänguasi - toiduhoidja Baffle Cage Small Mänguasi on valmistatud vastupidavast terasest. Mänguasja sisse paigutatakse papagoi lemmiktoitu ja linnu ülesandeks saab olema toidu kätte saamine läbi võrestiku. Toidu kätte saamise eesmärgil tegutsemine hoiab lindu aktiivses tegevuses ja pakub h..
  Maksudeta: 25.83€ 31.00€
 • Papagoi mänguasi Buffet Ball
  Papagoi mänguasi Buffet Ball Mänguasi on valmistatud vastupidavast plastikust, mis peab vastu ka kõige tugevamale nokale. Mänguasja sisse on võimalik paigutada papagoi lemmiktoitu ja linnu ülesandeks saab olema palli keeramine ja toidu välja noppimine läbi palli avade. Mänguasi on lahtikeeratav. ..
  Maksudeta: 20.83€ 25.00€
 • Papagoi mänguasi Buffet Party Ball
  Papagoi mänguasi Buffet Party Ball Mänguasi on valmistatud vastupidavast plastikust, mis peab vastu ka kõige tugevamale nokale. Mänguasja sisse on võimalik paigutada papagoi lemmiktoitu ja linnu ülesandeks saab olema toidu välja noppimine läbi palli avade. Mänguasi on lahtikeeratav. Mänguasja sis..
  Maksudeta: 8.83€ 10.60€
 • Papagoi mänguasi Crazy Leather Box
  Papagoi mänguasi Crazy Leather Box Mänguasi on valmistatud vastupidavast plastikust. Mänguasi on varustatud erinevate närimismaterjalidega ja linnu ülesandeks saab olema avadest nende välja tõmbamine. Mänguasja mõõdud: 13 x 12 x 6 cm, pikkus koos ketiga 33 cm Materjalid: akrüül, metallist k..
  Maksudeta: 19.92€ 23.90€
 • Papagoi mänguasi Creative Foraging Carousel
  Papagoi mänguasi Creative Foraging Carousel Mänguasi on valmistatud vastupidavast plastikust. Mänguasjal on mitu kaanega sahtlit, mille sisse on võimalik paigutada papagoi lemmiktoitu või esemeid ja linnu ülesandeks saab olema kaane avamine ja toidu sahtlist välja noppimine. Mänguasi on puuri kül..
  Maksudeta: 30.00€ 36.00€
 • Papagoi mänguasi Double Ringer Parrot Bell - Large
  Papagoi mänguasi Double Ringer Parrot Bell - Large Mänguasi on valmistatud vastupidavast plastikust. Tegemist on suure kellukesega, mille sisse on paigutatud metallist kelluke. Kelluke kõliseb, kui seda raputada. Mänguasja mõõdud: 13 x 11, pikkus koos ketiga 32 cm Materjalid: akrüül, metall..
  Maksudeta: 10.42€ 12.50€
 • Hol-ee Roller papagoimänguasi Papagoid
  Papagoi mänguasi Hol-ee Roller Mänguasi on valmistatud vastupidavast 100% naturaalsest loodussõbralikust kummist, mis on papagoidele ohutu. Mänguasja sisse peidetakse linnumaius, mille välja noppimine on papagoi jaoks huvitav meelelahutus ning tegevust jätkub tundideks. Mänguasja mõõdud: diame..
  Maksudeta: 8.25€ 9.90€
 • Papagoi mänguasi Jingle Ball - Medium
  Papagoi mänguasi Jingle Ball - Medium Plastikust kõrisev pall. Mänguasja mõõdud: diameeter 7cm Materjal: plastik, metall Papagoide mänguasjade valmistamisel kasutatud materjalid kui ka värvaine on lindudele ohutud. Tasub teada! Hoolikalt disainitud papagoimänguasjad teie lemmiku jaok..
  Maksudeta: 4.17€ 5.00€
 • Papagoi mänguasi Original Foraging Wheel
  Papagoi mänguasi Original Foraging Wheel Mänguasi on valmistatud vastupidavast plastikust, mis peab vastu ka kõige tugevamale nokale. Mänguasja sisse on võimalik paigutada papagoi lemmiktoitu ja linnu ülesandeks saab olema ketta kaane keeramine ja toidu välja noppimine läbi ketta ava. Mänguasi on..
  Maksudeta: 24.17€ 29.00€
 • Papagoi mänguasi Pan Clacker Parrot Toy
  Papagoi mänguasi Pan Clacker Parrot Toy   Vahva mänguasi koosneb kõlisevatest metallist pannidest ja plastikluttidest. Mänguvõlu seisneb kolina tegemises.   Mänguasja mõõdud: pikkus koos ketiga 37 cm, laius 12cm   Materjalid: roostevabast terasest pannid, metallist k..
  Maksudeta: 15.50€ 18.60€
 • Papagoi mänguasi Shred It!
  Papagoi mänguasi Shred It! Mänguasi on valmistatud vastupidavast plastikust, mis peab vastu ka kõige tugevamale nokale. Mänguasja sees on valge paberirull ja linnu ülesandeks on selle paberi tirimine ja hekseldamine. Mänguasi on ühelt küljelt lahti keeratav ning paberirulle on väga lihtne vahetad..
  Maksudeta: 10.75€ 12.90€
 • Treasure Hunt papagoimänguasi Papagoid
  Papagoi mänguasi Treasure Hunt Mänguasi on valmistatud vastupidavast plastikust, mis peab vastu ka kõige tugevamale nokale. Mänguasi on täidetud puidust klotsidega ning linnu ülesandeks on nende klotside majakesest kätte saamine kui ka tagasi paigutamine. Mänguasja sisse saab peita samuti teisi n..
  Maksudeta: 10.75€ 12.90€
Vastupidavad