Närimiseks

Närimiseks

Sorteeri:
Näita korraga:
Kuva: Nimekiri Tabel
 • Papagoi mänguasi Beak Pleaser Wood & Rope
  Papagoi mänguasi Beak Pleaser Wood & Rope Mänguasi on valmistatud nööridega ühendatud puitdetailidest. Mänguasi on mõeldud närimistegevuseks. Mänguasja mõõdud: pikkus 50 x 25 cm, keti pikkus 12cm Materjalid: puuvillane köis, sisal köis, puit, metall Papagoide mänguasjade valmistamis..
  Maksudeta: 29.92€ 35.90€
 • Beaker Sneaker papagoimänguasi Papagoid
  Papagoi mänguasi Beaker Sneaker Huvitav ketsikujuline rippuv mänguasi papagoidele, mille paelad on varustatud plastikust laineliste rõngastega. Paelte külge võib detaile juurde lisada. Mänguasi on valmistatud loodussõbralikust kummist ja tekstiilist, mis on lindudele ohutu. Mänguasja mõõdud: ..
  Maksudeta: 4.75€ 5.70€
 • Discs & Knots papagoimänguasi Papagoid
  Papagoi mänguasi Discs & Knots Mänguasi koosneb puidust detailist, mille külge on nahknööridega kinnitatud puidust värvilised seibid. Mänguasi on riputatav keti küljes asuva metallkinnituse abil. Mänguasja mõõdud: pikkus 23cm, laius 9cm Materjalid: nahk, puit, metall Papagoide mänguas..
  Maksudeta: 10.75€ 12.90€
 • Papagoi mänguasi Foraging Pouch
  Papagoi mänguasi Foraging Pouch Mänguasi on punutud naturaalsetest laastudest ning täidetud peenikeste värviliste paberist ribadega. Papagoi saab aukudest paberit välja tirida. Mänguasi on mõeldud närimistegevuseks. Mänguasja mõõdud: 7 - 19 cm x 4 cm; kogu pikkus 32 cm Materjalid: pabe..
  Maksudeta: 7.00€ 8.40€
 • Jumble Stacks papagoimänguasi Papagoid
  Papagoi mänguasi Jumble Stacks Mänguasi on valmistatud köiega ühendatud puitdetailidest. Mänguasja mõõdud: pikkus 30cm, laius 12cm Materjalid: köis, puit, metall Papagoide mänguasjade valmistamisel kasutatud materjalid kui ka värvaine on lindudele ohutud. NB! Riidest köismaterjal ei ole s..
  Maksudeta: 12.00€ 14.40€
 • Knotty Stacker papagoimänguasi Papagoid
  Papagoi mänguasi Knotty Stacker Mänguasi on valmistatud köiega ühendatud puitdetailidest, mille külge on omakorda nööridega kinnitatud puitklotsid. Detailide vahele on seotud sisal köis. Mänguasja mõõdud: pikkus 45cm, laius 20cm Materjalid: puuvilla köis, sisal köis, puit, metall Papagoide..
  Maksudeta: 15.75€ 18.90€
 • Sisal Invader papagoimänguasi Papagoid
  Papagoi mänguasi Sisal Invader Mänguasi on valmistatud köiega ühendatud puitdetailidest, mille külge on omakorda nahknööridega kinnitatud puitklotsid. Detailide vahele on seotud sisal köis. Mänguasja mõõdud: pikkus 33cm, laius 30cm Materjalid: puuvilla köis, sisal köis, nahk, puit, metal..
  Maksudeta: 13.25€ 15.90€
Närimiseks