Närimiseks

Närimiseks

Sorteeri:
Näita korraga:
Kuva: Nimekiri Tabel
 • Beaker Sneaker papagoimänguasi Papagoid
  Papagoi mänguasi Beaker Sneaker Huvitav ketsikujuline rippuv mänguasi papagoidele, mille paelad on varustatud plastikust laineliste rõngastega. Paelte külge võib detaile juurde lisada. Mänguasi on valmistatud loodussõbralikust kummist ja tekstiilist, mis on lindudele ohutu. Mänguasja mõõdud: ..
  Maksudeta: 4.83€ 5.80€
 • Papagoi mänguasi Binkies Ball Foot Toy - Suur
  Papagoi mänguasi Binkies Ball Foot Toy Luttidega kummist punutud pall sobib keskmistele ja suurtele papagoiliikidele. Lind saab pallist lutte välja tõmmata ja palli veeretada. Mänguasja mõõdud: diameeter 10cm Materjal: vastupidav latekskumm, plastik Papagoide mänguasjade valmistamisel ka..
  Maksudeta: 8.33€ 10.00€
 • Papagoi mänguasi Binkies Ball Foot Toy - Väike
  Papagoi mänguasi Binkies Ball Foot Toy - Väike Luttidega kummist punutud pall sobib keskmistele ja väikestele papagoiliikidele. Lind saab pallist lutte välja tõmmata ja palli veeretada. Mänguasja mõõdud: diameeter 6cm Materjal: vastupidav latekskumm, plastik Papagoide mänguasjade valmist..
  Maksudeta: 5.42€ 6.50€
 • Jumble Stacks papagoimänguasi Papagoid
  Papagoi mänguasi Jumble Stacks Mänguasi on valmistatud köiega ühendatud puitdetailidest. Mänguasja mõõdud: pikkus 30cm, laius 12cm Materjalid: köis, puit, metall Papagoide mänguasjade valmistamisel kasutatud materjalid kui ka värvaine on lindudele ohutud. NB! Riidest köismaterjal ei ole s..
  Maksudeta: 11.67€ 14.00€
 • Knotty Stacker papagoimänguasi Papagoid
  Papagoi mänguasi Knotty Stacker Mänguasi on valmistatud köiega ühendatud puitdetailidest, mille külge on omakorda nööridega kinnitatud puitklotsid. Detailide vahele on seotud sisal köis. Mänguasja mõõdud: pikkus 45cm, laius 20cm Materjalid: puuvilla köis, sisal köis, puit, metall Papagoide..
  Maksudeta: 15.75€ 18.90€
 • Sisal Invader papagoimänguasi Papagoid
  Papagoi mänguasi Sisal Invader Mänguasi on valmistatud köiega ühendatud puitdetailidest, mille külge on omakorda nahknööridega kinnitatud puitklotsid. Detailide vahele on seotud sisal köis. Mänguasja mõõdud: pikkus 33cm, laius 30cm Materjalid: puuvilla köis, sisal köis, nahk, puit, metal..
  Maksudeta: 15.75€ 18.90€
 • Papagoi mänguasi Zikri
  Papagoi mänguasi Zikri Närimiseks mõeldud detailidega mänguasi sobib kõikidele papagoiliikidele. Mänguasja mõõdud: pikkus 8cm, laius 5cm Materjal: akrüül, puit, nahk, sisal Papagoide mänguasjade valmistamisel kasutatud materjalid kui ka värvaine on lindudele ohutud. Tasub teada! Hool..
  Maksudeta: 4.00€ 4.80€
Närimiseks