PUURID

PUURID

Sorteeri:
Näita korraga:
Kuva: Nimekiri Tabel
 • Ekstra suur papagoipuur Papagoid
  Ekstra suur papagoipuur See on suurepärane puurivalik teie papagoi pidamiseks! Avar puur võimaldab palju ruumi lelude paigutamiseks ja papagoi elukeskkonna huvitavaks muutmiseks. Eriti mugav on linnu jaoks, et puuri katuseosal asub suur mänguruum lisaks ka sööginõud einestamiseks. Puurimetall ..
  Maksudeta: 245.00€ 294.00€
 • Erilahendusega ekstra suur papagoipuur Montana Denver II (tumehall)
  Erilahendusega ekstra suur papagoipuur Montana Denver II (tumehall) Erilahendusega ekstra suur papagoipuur nõudlikule papagoipidajale, kes hindab papagoi heaolu, kõrget kvaliteeti ning suurt ja mugavat puurilahendust oma lemmiku jaoks! Montana papagoipuuride tootja on kõrgelt hinnatud 1998 aas..
  Maksudeta: 540.83€ 649.00€
 • Erilahendusega topelt suur papagoipuur Montana Palace II XXL (helehall)
  Erilahendusega topelt suur papagoipuur Montana Palace II XXL (helehall) Erilahendusega ekstra suur papagoipuur nõudlikule papagoipidajale, kes hindab papagoi heaolu, kõrget kvaliteeti ning suurt ja mugavat puurilahendust oma lemmiku jaoks! Montana Palace XXL kahe puuriosaga suuremõõtmeline papago..
  Maksudeta: 732.50€ 879.00€
 • Erilahendusega topelt suur papagoipuur Montana Palace II XXL (tumehall)
  Erilahendusega topelt suur papagoipuur Montana Palace II XXL (tumehall) Erilahendusega ekstra suur papagoipuur nõudlikule papagoipidajale, kes hindab papagoi heaolu, kõrget kvaliteeti ning suurt ja mugavat puurilahendust oma lemmiku jaoks! Montana Palace XXL kahe puuriosaga suuremõõtmeline papago..
  Maksudeta: 732.50€ 879.00€
 • Liberta Cambridge Play Gym Top Stone suur papagoipuur
  Liberta Cambridge Play Gym Top Stone suur papagoipuur Liberta tootegrupp on Rainforest kaubagrupi osa, millisse kuuluvad kergema konstruktsiooniga kvaliteetpuurid. Liberta Cambridge Play Gym Top papagoipuur on suur puur, mis sobib suurpapagoide ja keskmiste papagoiliikide pidamiseks. Puur..
  Maksudeta: 324.17€ 389.00€
 • Liberta Voyager Stone suur papagoipuur
  Liberta Voyager Stone suur papagoipuur Liberta tootegrupp on Rainforest kaubagrupi osa, millisse kuuluvad kergema konstruktsiooniga kvaliteetpuurid. Liberta Voyager papagoipuur on suur puur, mis sobib suurpapagoide ja keskmiste papagoiliikide pidamiseks. Puuri eesosas on suur uks. Puuripõhjas ..
  Maksudeta: 307.50€ 369.00€
 • Montana Arkansas I erilahendusega ekstra suur papagoipuur (helehall)
  Montana Arkansas I erilahendusega ekstra suur papagoipuur (helehall) Erilahendusega ekstra suur papagoipuur nõudlikule papagoipidajale, kes hindab papagoi heaolu, kõrget kvaliteeti ning suurt ja mugavat puurilahendust oma lemmiku jaoks! Montana papagoipuuride tootja on kõrgelt hinnatud 1998 aa..
  Maksudeta: 499.17€ 599.00€
 • Montana Arkansas I erilahendusega ekstra suur papagoipuur (tumehall)
  Montana Arkansas I erilahendusega ekstra suur papagoipuur (tumehall) Erilahendusega ekstra suur papagoipuur nõudlikule papagoipidajale, kes hindab papagoi heaolu, kõrget kvaliteeti ning suurt ja mugavat puurilahendust oma lemmiku jaoks! Montana papagoipuuride tootja on kõrgelt hinnatud 1998 aa..
  Maksudeta: 499.17€ 599.00€
 • Montana Arkansas II erilahendusega topelt suur papagoipuur (helehall)
  Erilahendusega topelt suur papagoipuur Montana Arkansas II (helehall) Erilahendusega ekstra suur papagoipuur nõudlikule papagoipidajale, kes hindab papagoi heaolu, kõrget kvaliteeti ning suurt ja mugavat puurilahendust oma lemmiku jaoks! Montana Arkansas II kahe puuriosaga suuremõõtmeline pa..
  Maksudeta: 799.17€ 959.00€
 • Montana Arkansas II erilahendusega topelt suur papagoipuur (tumehall)
  Erilahendusega topelt suur papagoipuur Montana Arkansas II (tumehall) Erilahendusega ekstra suur papagoipuur nõudlikule papagoipidajale, kes hindab papagoi heaolu, kõrget kvaliteeti ning suurt ja mugavat puurilahendust oma lemmiku jaoks! Montana Arkansas II kahe puuriosaga suuremõõtmeline pa..
  Maksudeta: 799.17€ 959.00€
 • Montana Atlanta III papagoipuur (helehall)
  Montana Atlanta III papagoipuur (helehall) Erilahendusega papagoipuur nõudlikule papagoipidajale, kes hindab papagoi heaolu, kõrget kvaliteeti ning suurt ja mugavat puurilahendust oma lemmiku jaoks! Montana Atlanta III papagoipuur sobib nii väikeste kui keskmiste papagoiliikide pidamiseks. Mon..
  Maksudeta: 220.00€ 264.00€
 • Montana Atlanta III papagoipuur (tumehall)
  Montana Atlanta III papagoipuur (tumehall) Erilahendusega papagoipuur nõudlikule papagoipidajale, kes hindab papagoi heaolu, kõrget kvaliteeti ning suurt ja mugavat puurilahendust oma lemmiku jaoks! Montana Atlanta III papagoipuur sobib nii väikeste kui keskmiste papagoiliikide pidamiseks. Mon..
  Maksudeta: 220.00€ 264.00€
 • Montana Castell Dome erilahendusega suur papagoipuur (helehall)
  Montana Castell Dome erilahendusega suur papagoipuur (helehall) Erilahendusega suur papagoipuur nõudlikule papagoipidajale, kes hindab papagoi heaolu, kõrget kvaliteeti ning suurt ja mugavat puurilahendust oma lemmiku jaoks! Montana papagoipuuride tootja on kõrgelt hinnatud 1998 aastal asutatu..
  Maksudeta: 499.17€ 599.00€
 • Montana Castell Dome erilahendusega suur papagoipuur (tumehall)
  Montana Castell Dome erilahendusega suur papagoipuur (tumehall) Erilahendusega suur papagoipuur nõudlikule papagoipidajale, kes hindab papagoi heaolu, kõrget kvaliteeti ning suurt ja mugavat puurilahendust oma lemmiku jaoks! Montana papagoipuuride tootja on kõrgelt hinnatud 1998 aastal asutatu..
  Maksudeta: 499.17€ 599.00€
 • Montana Castell Play erilahendusega suur papagoipuur (helehall)
  Montana Castell Play erilahendusega suur papagoipuur (helehall) Erilahendusega suur papagoipuur nõudlikule papagoipidajale, kes hindab papagoi heaolu, kõrget kvaliteeti ning suurt ja mugavat puurilahendust oma lemmiku jaoks! Montana papagoipuuride tootja on kõrgelt hinnatud 1998 aastal asutatu..
  Maksudeta: 499.17€ 599.00€
PUURID