Suur õuepuur Rainforest Bird Aviary väikestele liikidele

Suur õuepuur Rainforest Bird Aviary väikestele liikidele

Kirjeldus

Suur õuepuur Rainforest Bird Aviary väikestele liikidele

Rainforest papagoipuurid on toodetud papagoitoodetele spetsialiseerunud suurettevõtte poolt. Puuride tootmisel on hinnatud lemmiklindude kõiki omadusi ja pööratud suurt tähelepanu linnu ohutusele ning heaolule. Rainforest puuridel on kõrge kvaliteet, läbimõeldud praktilised ja mugavad lahendused lemmiklindude pidamiseks ning puuride hooldamiseks.

Puuride disainimisel on pööratud suurt rõhku turvalisusele. Puurid on valmistatud vastupidavast metallist, varustatud turvaliste ja ohutute lukkudega ning puuripinnad on kaetud tsingi- ja pliivaba pulbervärvkattega. Rainforest on ühed parimad ja kõrgelt tunnustatud papagoipuurid Ühendkuningriikides.

Suur õuepuur on sobiv kasutamiseks õuetingimustes. Puuri pind on kaetud tugeva tsingi- ja pliivaba pulbervärvkattega. Puuri pind on piisavalt suur nii laiuselt kui sügavuselt, et mahutab oksi ja tegevusatraktsioone lindude mugavaks õues pidamiseks. Eesosas on suur uks ja toidu- ning joogivee mugavaks vahetamiseks on väljapoole avatavad roostevabast terasest nõud. Antud õuepuuri on võimalik kasutada ka sisetingimustes.

Oluline teave: Puuril puudub päikese kaitseks mõeldud varjualune! Lindude päikese all hoidmiseks tuleb osaliselt puurikatus kinni katta, et lindudel oleks varjumisvõimalus vältimaks kuumarabandust! Puurikonstruktsioon vajab kaitset miinuskraadide ja lume eest. NB! Eesti kliima tingimustes ei tohi linde aastaringselt õues hoida!

Papagoipuuri mõõdud:

Välimised mõõdud
Kõrgus 200cm
Laius 155cm
Sügavus 155cm

Võrevahe laius 10mm
Võre laius 3mm

Kaal 150kg

Toote tarneaeg: 10 päeva (kohaletoimetamine üle Eesti TASUTA)

Arvamused (0)

Lisa arvamusMärkus: HTML kood ei ole lubatud!

Halb            Hea

Kokkusobivad tooted