Montana Denver erilahendusega ekstra suur papagoipuur (helehall)

Montana Denver erilahendusega ekstra suur papagoipuur (helehall)

Kirjeldus

Erilahendusega ekstra suur papagoipuur Montana Denver (helehall)

Erilahendusega ekstra suur papagoipuur nõudlikule papagoipidajale, kes hindab papagoi heaolu, kõrget kvaliteeti ning suurt ja mugavat puurilahendust oma lemmiku jaoks!

Montana papagoipuuride tootja on kõrgelt hinnatud 1998 aastal asutatud ettevõte, mis on spetsialiseerunud kõrgkvaliteetsete papagoipuuride tootmisele. Tootmisprotsessi juures töötavad oma ala spetsialistid, kellel on pikaajaline kogemus erinevate papagoiliikidega ning kes on oma töös loonud just sellistele tingimustele vastavad papagoipuurid, mis on rohkem kui lihtsalt sobivad puurid suurpapagoi pidamiseks. Puuride valmistamisel on arvestatud papagoide kõikide eripäradega. Montana puurid on ainulaadsed, praktilised ning vastupidavad. Puuride kujundamisel on eelkõige hinnatud linnu heaolu, mugavust, kvaliteeti ja ohutust - see on papagoi jaoks mugavate elutingimuste investeering kogu eluks!

Puuride tootmisel kasutatavad materjalid on eranditult testitud ning lindudele ohutud. Metalli pulbervärviga katmisel on kasutuses ainult toksiinivaba värvimaterjal ja puuridetailidena kasutatavad kinnitused kui ka kruvide metall on samuti lindudele ohutud. Toidu- ja jooginõud on valmistatud roostevabast terasest.

Toidu- ja jooginõude mugavaks vahetamiseks asuvad puuri külgedel spetsiaalsed väljapoole avatavad väikesed uksed. Ees on suur uks, mille kohal asub kaarjas luugiava väljapääsu lisavõimalusena. Puuripõhjas olevad restid ja sahtliosa on puhastamiseks eemaldatavad. Antud puur sobib nii suurtele kui keskmistele papagoidele.

Puuri hind sisaldab kohaletoimetamist soovitud aadressile ja kaubaveo kindlustust.

Papagoipuuri mõõdud:

101 x 101 x 182cm (ilma küljeääreta)
120 x 120 x 182cm (koos küljeäärega)
Sisekõrgus: 169cm
Võrevahe laius: 2cm
Võrelaius: 4mm
Kaal: 85kg

Toote tarneaeg: 10 päeva (kohaletoimetamine üle Eesti TASUTA)

Arvamused (0)

Lisa arvamusMärkus: HTML kood ei ole lubatud!

Halb            Hea

Kokkusobivad tooted