Montana Los Angeles XXL erilahendusega topelt suur papagoipuur (tumehall)

Montana Los Angeles XXL erilahendusega topelt suur papagoipuur (tumehall)

Kirjeldus

Erilahendusega topelt suur papagoipuur Montana Los Angeles XXL (tumehall)

Erilahendusega ekstra suur papagoipuur nõudlikule papagoipidajale, kes hindab papagoi heaolu, kõrget kvaliteeti ning suurt ja mugavat puurilahendust oma lemmiku jaoks! Montana Los Angeles XXL kahe puuriosaga suuremõõtmeline papagoipuur sobib nii suurte kui keskmiste papagoiliikide pidamiseks, kes vajavad eraldi hoidmist.

Montana papagoipuuride tootja on kõrgelt hinnatud 1998 aastal asutatud ettevõte, mis on spetsialiseerunud kõrgkvaliteetsete papagoipuuride tootmisele. Tootmisprotsessi juures töötavad oma ala spetsialistid, kellel on pikaajaline kogemus erinevate papagoiliikidega ning kes on oma töös loonud just sellistele tingimustele vastavad papagoipuurid, mis on rohkem kui lihtsalt sobivad puurid suurpapagoi pidamiseks. Puuride valmistamisel on arvestatud papagoide kõikide eripäradega. Montana puurid on ainulaadsed, praktilised ning vastupidavad.

Puuride kujundamisel on eelkõige hinnatud linnu heaolu, mugavust, kvaliteeti ja ohutust - see on papagoi jaoks mugavate elutingimuste investeering kogu eluks! Puuride tootmisel kasutatavad materjalid on eranditult testitud ning lindudele ohutud. Metalli
pulbervärviga katmisel on kasutuses ainult toksiinivaba värvimaterjal ja puuridetailidena kasutatavad kinnitused kui ka kruvide metall on samuti lindudele ohutud. Toidu- ja jooginõud on valmistatud roostevabast terasest.

Toidu- ja jooginõude mugavaks vahetamiseks asuvad puuri külgedel spetsiaalsed väljapoole avatavad väikesed uksed. Mõlema puuriosa ees on suur uks, mille kohal asub luugiava väljapääsu lisavõimalusena. Ühel küljel on väike luugiava, mis võimaldab
pesakasti paigaldamist. Puuri vahesein on soovi korral eemaldatav, mis teeb kahest puuriosast ühe terviku. Puuripõhjas olevad restid ja sahtliosa on puhastamiseks eemaldatavad. Puur on ratastel.

Puuri hind sisaldab kohaletoimetamist soovitud aadressile ja kaubaveo kindlustust.

Papagoipuuri mõõdud:

183 x 85 x 199cm (ilma küljeääreta)
203 x 105 x 199cm (koos küljeäärega)
Sisekõrgus: 180cm
Võrevahe laius: 2,5cm
Võrelaius: 5mm
Kaal: 148kg

Toote tarneaeg: 10 päeva (kohaletoimetamine üle Eesti TASUTA)

Arvamused (0)

Lisa arvamusMärkus: HTML kood ei ole lubatud!

Halb            Hea

Kokkusobivad tooted