Montana Colorado I papagoipuur

Montana Colorado I papagoipuur

Kirjeldus

Montana Colorado I papagoipuur

 

Montana papagoipuur nõudlikule papagoipidajale, kes hindab papagoi heaolu, kõrget kvaliteeti ning suurt ja mugavat puurilahendust oma lemmiku jaoks Puuride valmistamisel on arvestatud papagoide kõikide eripäradega. Montana puurid on ainulaadsed, praktilised ning vastupidavad. Puuride kujundamisel on eelkõige hinnatud linnu heaolu, mugavust, kvaliteeti ja ohutust - see on papagoi jaoks mugavate elutingimuste investeering kogu eluks!

 

Puuride tootmisel kasutatavad materjalid on eranditult testitud ning lindudele ohutud. Metalli pulbervärviga katmisel on kasutuses ainult toksiinivaba värvimaterjal ja puuridetailidena kasutatavad kinnitused kui ka kruvide metall on samuti lindudele ohutud.

 

Puur on varustatud kahe õrre ja plastikust toidutopsidega. Ristkülikukujulisel puuril on kaks väljapääsu ust ja kahel küljel on neli avatavat luugiava, mis võimaldavad nii pesakasti kui suplemisbasseini paigaldamist. Puuripõhjas olevad restid ja sahtliosa on puhastamiseks eemaldatavad. Ümber puuri asetsevad läbipaistvad prahiääred. Puur on ratastel. Puur sobib väikeste ja keskmiste linnuliikide pidamiseks.

 

Puuri hind sisaldab kohaletoimetamist soovitud aadressile.

 

Papagoipuuri mõõdud:

64 x 54 x 154cm

Sisekõrgus: 97cm

Võrevahe laius: 1,1cm

Võrelaius: 2mm

Kaal: 31,2kg

 

Toote tarneaaeg: 10 päeva (kohaletoimetamine üle Eesti TASUTA)

 
Arvamused (0)

Lisa arvamusMärkus: HTML kood ei ole lubatud!

Halb            Hea

Kokkusobivad tooted