Montana Daytona papagoipuur (tumehall)

Montana Daytona papagoipuur (tumehall)

Kirjeldus

Montana Daytona papagoipuur (tumehall)

Erilahendusega papagoipuur nõudlikule papagoipidajale, kes hindab papagoi heaolu, kõrget kvaliteeti ning suurt ja mugavat puurilahendust oma lemmiku jaoks! Montana Daytona papagoipuur sobib nii väikeste kui keskmiste papagoiliikide pidamiseks.

Montana papagoipuuride tootja on kõrgelt hinnatud 1998 aastal asutatud ettevõte, mis on spetsialiseerunud kõrgkvaliteetsete papagoipuuride tootmisele. Tootmisprotsessi juures töötavad oma ala spetsialistid, kellel on pikaajaline kogemus erinevate papagoiliikidega ning kes on oma töös loonud just sellistele tingimustele vastavad papagoipuurid, mis on rohkem kui lihtsalt sobivad puurid papagoide pidamiseks. Puuride valmistamisel on arvestatud papagoide kõikide eripäradega. Montana puurid on ainulaadsed, praktilised, mugavad ning vastupidavad.

Puuride kujundamisel on eelkõige hinnatud linnu heaolu, mugavust, kvaliteeti ja ohutust - see on papagoi jaoks mugavate elutingimuste investeering kogu eluks! Puuride tootmisel kasutatavad materjalid on eranditult testitud ning lindudele ohutud. Metalli pulbervärviga katmisel on kasutuses ainult toksiinivaba värvimaterjal ja puuridetailidena kasutatavad kinnitused kui ka kruvide metall on samuti lindudele ohutud. Toidu- ja jooginõud on valmistatud roostevabast terasest.

Toidu- ja jooginõude mugavaks vahetamiseks asuvad puuri külgedel spetsiaalsed väljapoole avatavad väikesed uksed. Puuriosa ees on suur uks ja küljel väike luugiava, mis võimaldab pesakasti paigaldamist. Esiukse kohal on luugiava lisaväljapääsu võimaluseks. Puuripõhjas olevad restid ja sahtliosa on puhastamiseks eemaldatavad. Puur on ratastel.

Puuri hind sisaldab kohaletoimetamist soovitud aadressile.

Papagoipuuri mõõdud:

115 x 76 x 185 cm (küljeäärteta)
Sisekõrgus: 171 cm
Võrevahe laius: 1 cm
Võrelaius: 3 mm
Kaal: 72 kg

Toote tarneaeg: 10 päeva (kohaletoimetamine üle Eesti TASUTA)

 

Arvamused (0)

Lisa arvamus



Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Halb            Hea

Kokkusobivad tooted