Montana Madeira Single papagoipuur (tumehall)

Montana Madeira Single papagoipuur (tumehall)

Kirjeldus

Montana Madeira Single papagoipuur (tumehall)

 

Papagoipuur nõudlikule papagoipidajale, kes hindab papagoi heaolu, kõrget kvaliteeti ning suurt ja mugavat puurilahendust oma lemmiku jaoks! Montana Madeira Single papagoipuur sobib nii väikeste kui keskmiste papagoiliikide pidamiseks.

 

Montana papagoipuuride tootja on kõrgelt hinnatud 1998 aastal asutatud ettevõte, mis on spetsialiseerunud kõrgkvaliteetsete papagoipuuride tootmisele. Tootmisprotsessi juures töötavad oma ala spetsialistid, kellel on pikaajaline kogemus erinevate papagoiliikidega ning kes on oma töös loonud just sellistele tingimustele vastavad papagoipuurid, mis on rohkem kui lihtsalt sobivad puurid papagoide pidamiseks. Puuride valmistamisel on arvestatud papagoide kõikide eripäradega. Montana puurid on ainulaadsed, praktilised, mugavad ning vastupidavad.

 

Puuride kujundamisel on eelkõige hinnatud linnu heaolu, mugavust, kvaliteeti ja ohutust - see on papagoi jaoks mugavate elutingimuste investeering kogu eluks! Puuride tootmisel kasutatavad materjalid on eranditult testitud ning lindudele ohutud. Metalli pulbervärviga katmisel on kasutuses ainult toksiinivaba värvimaterjal ja puuridetailidena kasutatavad kinnitused kui ka kruvide metall on samuti lindudele ohutud. 

 

Toidu- ja jooginõud on valmistatud roostevabast terasest. Toidu- ja jooginõude mugavaks vahetamiseks asuvad puuri külgedel spetsiaalsed väljapoole avatavad väikesed uksed. Puuriosa ees on suur uks ja külgedel väikesed luugiavad, mis võimaldavad pesakasti või suplusbasseini paigaldamist. Esiukse kohal on luugiava lisaväljapääsu võimaluseks. Puuripõhjas olevad restid ja sahtliosa on puhastamiseks eemaldatavad. Puur on ratastel.

 

Puuri hind sisaldab kohaletoimetamist soovitud aadressile.

 

Papagoipuuri mõõdud:

86 x 54 x 155cm

Sisekõrgus: 85cm

Võrevahe laius: 1cm

Võrelaius: 2mm

Kaal: 25kg

 

Toote tarneaeg: 10 päeva (kohaletoimetamine üle Eesti TASUTA)

Arvamused (0)

Lisa arvamusMärkus: HTML kood ei ole lubatud!

Halb            Hea

Kokkusobivad tooted