Rainforest Dakota Stone suur papagoipuur

Rainforest Dakota Stone suur papagoipuur

Kirjeldus

Rainforest Dakota Stone suur papagoipuur

 

Rainforest papagoipuurid on toodetud papagoitoodetele spetsialiseerunud suurettevõtte poolt. Puuride tootmisel on hinnatud lemmiklindude kõiki omadusi ja pööratud suurt tähelepanu linnu ohutusele ning heaolule. Rainforest puuridel on kõrge kvaliteet, läbimõeldud praktilised ja mugavad lahendused lemmiklindude pidamiseks ning puuride hooldamiseks.

 

Puuride disainimisel on pööratud suurt rõhku turvalisusele. Puurid on valmistatud vastupidavast metallist, varustatud turvaliste ja ohutute lukkudega ning puuripinnad on kaetud tsingi- ja pliivaba pulbervärvkattega. Rainforest on ühed parimad ja kõrgelt tunnustatud papagoipuurid Ühendkuningriikides.

 

Rainforest Dakota Stone papagoipuur on suur puur, mis sobib suurpapagoide ja keskmiste papagoiliikide pidamiseks. Ees on suur uks ja katuseosas paikneb lisaks atraktsioon puuri peal mängimiseks. Atraktsioonil on redelid ja toidunõud. Puuripõhjas olevad restid ja sahtliosa on puhastamiseks eemaldatavad. Toidu- ja jooginõude mugavaks vahetamiseks asuvad puuri külgedel spetsiaalsed väljapoole avatavad väikesed uksed. Toidu- ja jooginõud on valmistatud roosterabast terasest. Puur on pöörlevatel ratastel.

 

Puuri hind sisaldab kohaletoimetamist soovitud aadressile. 

 

Papagoipuuri mõõdud:

97 x 75 x 178cm (välimised mõõdud küljeäärtega)

81 x 58 x 178cm (välimised mõõdud küljeäärteta)

80 x 57 x 88cm (sisemised mõõdud)

Sisekõrgus: 88cm

Võrevahe laius: 1,5cm

Võrelaius: 3,5mm

Kaal: 42kg

 

Toote tarneaeg: 10 päeva (kohaletoimetamine üle Eesti TASUTA)

Arvamused (0)

Lisa arvamusMärkus: HTML kood ei ole lubatud!

Halb            Hea

Kokkusobivad tooted