Rainforest Nova 2 erilahendusega topeltsuur papagoipuur tumehall

Rainforest Nova 2 erilahendusega topeltsuur papagoipuur tumehall

Kirjeldus

Rainforest Nova 2 erilahendusega topeltsuur papagoipuur (tumehall)

Rainforest papagoipuurid on toodetud papagoitoodetele spetsialiseerunud suurettevõtte poolt. Puuride tootmisel on hinnatud lemmiklindude kõiki omadusi ja pööratud suurt tähelepanu linnu ohutusele ning heaolule. Rainforest puuridel on kõrge kvaliteet, läbimõeldud praktilised ja mugavad lahendused lemmiklindude pidamiseks ning puuride hooldamiseks.

Puuride disainimisel on pööratud suurt rõhku turvalisusele. Puurid on valmistatud vastupidavast metallist, varustatud turvaliste ja ohutute lukkudega ning puuripinnad on kaetud tsingi- ja pliivaba pulbervärvkattega. Rainforest on ühed parimad ja kõrgelt tunnustatud papagoipuurid Ühendkuningriikides.

Nova 2 papagoipuur on kahe puuriosaga suuremõõtmeline puur, mis sobib suurpapagoide ja keskmiste papagoiliikide pidamiseks, kes vajavad eraldi hoidmist. Puuri vahesein on soovi korral eemaldatav, mis teeb kahest puuriosast ühe terviku. Puuripõhjas olevad restid ja sahtliosa on puhastamiseks eemaldatavad. Toidu- ja jooginõude mugavaks vahetamiseks asuvad puuri külgedel spetsiaalsed väljapoole avatavad väikesed uksed. Mõlema puuriosa ees on suur uks. Kahel küljel asuvad väikesed luugiavad, mis võimaldavad pesakasti paigaldamist. Toidu- ja jooginõud on valmistatud roosterabast terasest. Puur on pöörlevatel ratastel.

Puuri hind sisaldab kohaletoimetamist soovitud aadressile ja kaubaveo kindlustust.

Papagoipuuri mõõdud:

203 x 101 x 204cm (välimised mõõdud)
198 x 97 x 180cm (sisemised mõõdud)
98 x 96 x 180cm (ühe boksi sisemõõdud)
Võrevahe laius: 2,5cm
Võrelaius: 5mm
Kaal: 177kg

Toote tarneaeg: 10 päeva (kohaletoimetamine üle Eesti TASUTA)

 

Arvamused (0)

Lisa arvamusMärkus: HTML kood ei ole lubatud!

Halb            Hea

Kokkusobivad tooted