Rainforest Nova I suuremõõtmeline papagoipuur (tumehall)

Rainforest Nova I suuremõõtmeline papagoipuur (tumehall)

Kirjeldus

Rainforest Nova I suuremõõtmeline papagoipuur (tumehall)

Rainforest papagoipuurid on toodetud papagoitoodetele spetsialiseerunud suurettevõtte poolt. Puuride tootmisel on hinnatud lemmiklindude kõiki omadusi ja pööratud suurt tähelepanu linnu ohutusele ning heaolule. Rainforest puuridel on kõrge kvaliteet, läbimõeldud praktilised ja mugavad lahendused lemmiklindude pidamiseks ning puuride hooldamiseks.

Puuride disainimisel on pööratud suurt rõhku turvalisusele. Puurid on valmistatud vastupidavast metallist, varustatud turvaliste ja ohutute lukkudega ning puuripinnad on kaetud tsingi- ja pliivaba pulbervärvkattega. Rainforest on ühed parimad ja kõrgelt tunnustatud papagoipuurid Ühendkuningriikides.

Nova I papagoipuur on suuremõõtmeline puur, mis sobib suurpapagoide ja keskmiste papagoiliikide pidamiseks. Puuripõhjas olevad restid ja sahtliosa on puhastamiseks eemaldatavad. Toidu- ja jooginõude mugavaks vahetamiseks asuvad puuri külgedel spetsiaalsed väljapoole avatavad väikesed uksed. Kahel küljel asuvad väikesed luugiavad, mis võimaldavad pesakasti paigaldamist. Toidu- ja jooginõud on valmistatud roosterabast terasest. Puur on pöörlevatel ratastel.

Puuri hind sisaldab kohaletoimetamist soovitud aadressile ja kaubaveo kindlustust.

Papagoipuuri mõõdud:

101 x 101 x 204cm (välimised mõõdud)
100 x 100 x 173cm (sisemised mõõdud)
Sisekõrgus: 173cm
Võrevahe laius: 2,5cm
Võrelaius: 5mm
Kaal: 97kg

Toote tarneaeg: 10 päeva (kohaletoimetamine üle Eesti TASUTA)

Arvamused (0)

Lisa arvamusMärkus: HTML kood ei ole lubatud!

Halb            Hea

Kokkusobivad tooted