Rainforest Santos Play II Antique suur papagoipuur

Rainforest Santos Play II Antique suur papagoipuur

Kirjeldus

Rainforest Santos Play II Antique suur papagoipuur

Rainforest papagoipuurid on toodetud papagoitoodetele spetsialiseerunud suurettevõtte poolt. Puuride tootmisel on hinnatud lemmiklindude kõiki omadusi ja pööratud suurt tähelepanu linnu ohutusele ning heaolule. Rainforest puuridel on kõrge kvaliteet, läbimõeldud praktilised ja mugavad lahendused lemmiklindude pidamiseks ning puuride hooldamiseks.

Puuride disainimisel on pööratud suurt rõhku turvalisusele. Puurid on valmistatud vastupidavast metallist, varustatud turvaliste ja ohutute lukkudega ning puuripinnad on kaetud tsingi- ja pliivaba pulbervärvkattega. Rainforest on ühed parimad ja kõrgelt tunnustatud papagoipuurid Ühendkuningriikides.

Rainforest Santos Play II Antique papagoipuur on suuremõõtmeline puur, mis sobib suurpapagoide ja keskmiste papagoiliikide pidamiseks. Ees on suur uks ja katuseosas paikneb lisaatraktsioon puuri peal mängimiseks. Puuripõhjas olevad restid ja sahtliosa on puhastamiseks eemaldatavad. Toidu- ja jooginõude mugavaks vahetamiseks asuvad puuri külgedel spetsiaalsed väljapoole avatavad väikesed uksed. Toidu- ja jooginõud on valmistatud roosterabast terasest. Puur on pöörlevatel ratastel.

Puuri hind sisaldab kohaletoimetamist soovitud aadressile ja kaubaveo kindlustust.

Papagoipuuri mõõdud:

111 x 91 x 168cm (välimised mõõdud küljeäärtega)
92 x 71 x 168cm (välimised mõõdud küljeäärteta)
89 x 69 x 120cm (sisemised mõõdud)
Sisekõrgus: 120cm
Võrevahe laius: 2,5cm
Võrelaius: 5mm
Kaal: 65kg

Toote tarneaeg: 10 päeva (kohaletoimetamine üle Eesti TASUTA)


 

Arvamused (0)

Lisa arvamusMärkus: HTML kood ei ole lubatud!

Halb            Hea

Kokkusobivad tooted