Suur õuepuur Rainforest Aviary

Suur õuepuur Rainforest Aviary

Kirjeldus

Suur õuepuur Rainforest Aviary

Rainforest papagoipuurid on toodetud papagoitoodetele spetsialiseerunud suurettevõtte poolt. Puuride tootmisel on hinnatud lemmiklindude kõiki omadusi ja pööratud suurt tähelepanu linnu ohutusele ning heaolule. Rainforest puuridel on kõrge kvaliteet, läbimõeldud praktilised ja mugavad lahendused lemmiklindude pidamiseks ning puuride hooldamiseks.

Puuride disainimisel on pööratud suurt rõhku turvalisusele. Puurid on valmistatud vastupidavast metallist, varustatud turvaliste ja ohutute lukkudega ning puuripinnad on kaetud tsingi- ja pliivaba pulbervärvkattega. Rainforest on ühed parimad ja kõrgelt tunnustatud papagoipuurid Ühendkuningriikides.

Suur õuepuur on sobiv kasutamiseks õuetingimustes. Puuri pind on kaetud tugeva tsingi- ja pliivaba pulbervärvkattega. Puuri pind on piisavalt suur nii laiuselt kui sügavuselt, et mahutab oksi ja tegevusatraktsioone lindude mugavaks õues pidamiseks. Eesosas on suur uks ja toidu- ning joogivee mugavaks vahetamiseks on väljapoole avatavad roostevabast terasest nõud. Antud õuepuuri on võimalik kasutada ka sisetingimustes eriti suurte lindude pidamiseks.

Oluline teave: Puuril puudub päikese kaitseks mõeldud varjualune! Lindude päikese all hoidmiseks tuleb osaliselt puurikatus kinni katta, et lindudel oleks varjumisvõimalus vältimaks kuumarabandust! Puurikonstruktsioon vajab kaitset miinuskraadide ja lume eest. NB! Eesti kliima tingimustes ei tohi linde aastaringselt õues hoida!

Papagoipuuri mõõdud:

Välimised mõõdud
Kõrgus 219cm
Laius 210cm
Sügavus 158cm

Sisemised mõõdud
Kõrgus 214cm
Laius 200cm
Sügavus 153cm

Võrevahe laius 25mm
Võre laius 5mm

Kaal 170kg

Toote tarneaeg: 10 päeva (kohaletoimetamine üle Eesti TASUTA)

 

 

 

Arvamused (0)

Lisa arvamusMärkus: HTML kood ei ole lubatud!

Halb            Hea

Kokkusobivad tooted