Transportpuurid

Transportpuurid

Sorteeri:
Näita korraga:
Kuva: Nimekiri Tabel
 • Montana transportpuur Antik
  Montana transportpuur Antik Transportpuur on valmistatud pulbervärvitud metallist. Puuri eesosas on suur uks ja küljel väljapoole avatavad toidu- ja joogiveenõu avad. Eesuksel on olemas väike luugiava. Lukustid, toidu- ja jooginõud on valmistatud roostevabast terasest. Põhjarest ja põhjakandik on..
  Maksudeta: 115.83€ 139.00€
 • Montana transportpuur Platinum
  Montana transportpuur Platinum Transportpuur on valmistatud pulbervärvitud metallist. Puuri eesosas on suur uks ja küljel väljapoole avatavad toidu- ja joogiveenõu avad. Eesuksel on olemas väike luugiava. Lukustid, toidu- ja jooginõud on valmistatud roostevabast terasest. Põhjarest ja p..
  Maksudeta: 115.83€ 139.00€
 • Perch and Go akrüülplastikust transportpuur
  Perch and Go akrüülplastikust transportpuur Transportpuur on valmistatud polükarbonaat materjalist ehk tugevast akrüülist. Eesukse ja tagaseina võrestik on roostevabast terasest. Puuri külgedel on õhuavad. Transportpuur on varustatud spetsiaalse õrrega ning puuri katusel on samuti õrs, mida saab ..
  Maksudeta: 124.17€ 149.00€
 • Rainforest Travellor transportpuur
  Rainforest Travellor transportpuur    Transportpuur on valmistatud pulbervärvitud metallist. Puuri eesosas on suur uks ja küljel väljapoole avatavad toidu- ja joogiveenõu avad. Lukustid, toidu- ja jooginõud on valmistatud roostevabast terasest. Põhjarest ja põhjakandik on puhast..
  Maksudeta: 115.00€ 138.00€
Transportpuurid, PUURID