TARVIKUD

TARVIKUD

Sorteeri:
Näita korraga:
Kuva: Nimekiri Tabel
 • Desinfitseerimisaine F10CL valmis lahus (1:50) 1 liiter TARVIKUD
  Desinfitseerimisaine F10CL valmis lahus (1:50) 1 liiter    Mittetoksilise, mittesöövitava, mitteärritava toimega biolagunev kõrgtasemeline desinfitseerimisaine on efektiivne bakterite, seenvormide, eoste ja viiruste hävitamiseks. Seda võib kasutada kõikidel pindadel, esemetel ja ruum..
  Maksudeta: 7.92€ 9.50€
 • JW nutikas toidu- ja jooginõu papagoidele Papagoid
  JW nutikas toidu- ja jooginõu papagoidele JW nutikas toidu- ja jooginõu papagoidele hoiab ära seemnete liigset pudenemist topsist väljapoole. Tops on puurirestide külge kinnitatav spetsiaalse kinnituse abil. Topsi ees asub plastikust istumisrõngas, mis on kinnitusega ühendatud. Tops on toidu vahe..
  Maksudeta: 5.50€ 6.60€
 • Linnutraksid The Aviator Parrot Harness - Large
  Linnutraksid The Aviator Parrot Harness - Large Professionaalsed linnutraksid turvaliseks õues käimiseks. Aviator linnutraksid on linnule kerged ja mugavad ning turvaliseks kasutamiseks testitud. Käepael on veniv. Large suurus sobib aaradele ja suurtele kakaduudele. Kaasas on CD kasutamis..
  Maksudeta: 32.50€ 39.00€
 • Linnutraksid The Aviator Parrot Harness - Medium
  Linnutraksid The Aviator Parrot Harness - Medium Professionaalsed linnutraksid turvaliseks õues käimiseks. Aviator linnutraksid on linnule kerged ja mugavad ning turvaliseks kasutamiseks testitud. Käepael on veniv. Medium suurus sobib hallpapagoidele, suurtele amatsoonpapagoidele, keskmistele kak..
  Maksudeta: 32.50€ 39.00€
 • Linnutraksid The Aviator Parrot Harness - Petite
  Linnutraksid The Aviator Parrot Harness - Petite Professionaalsed linnutraksid turvaliseks õues käimiseks. Aviator linnutraksid on linnule kerged ja mugavad ning turvaliseks kasutamiseks testitud. Käepael on veniv. Petite suurus sobib nümfkakaduudele, väikestele aratingadele. Kaasas on CD kasu..
  Maksudeta: 32.50€ 39.00€
 • Linnutraksid The Aviator Parrot Harness - Small
  Linnutraksid The Aviator Parrot Harness - Small Professionaalsed linnutraksid turvaliseks õues käimiseks. Aviator linnutraksid on linnule kerged ja mugavad ning turvaliseks kasutamiseks testitud. Käepael on veniv. Small suurus sobib väikestele amatsoonidele, tuhkpapagoidele, aratingadele. Kaas..
  Maksudeta: 32.50€ 39.00€
 • Linnutraksid The Aviator Parrot Harness - XLarge
  Linnutraksid The Aviator Parrot Harness - XLarge Professionaalsed linnutraksid turvaliseks õues käimiseks. Aviator linnutraksid on linnule kerged ja mugavad ning turvaliseks kasutamiseks testitud. Käepael on veniv. XLarge suurus sobib suurtele aaradele ja suurtele kakaduudele. Kaasas on CD kas..
  Maksudeta: 32.50€ 39.00€
 • Linnutraksid The Aviator Parrot Harness - XSmall
  Linnutraksid The Aviator Parrot Harness - XSmall Professionaalsed linnutraksid turvaliseks õues käimiseks. Aviator linnutraksid on linnule kerged ja mugavad ning turvaliseks kasutamiseks testitud. Käepael on veniv. XSmall suurus sobib senegalidele, munkpapagoidele, aratingadele. Kaasas on CD k..
  Maksudeta: 32.50€ 39.00€
 • Peegliga puuviljahoidja papagoidele Papagoid
  Peegliga puuviljahoidja papagoidele Väikestele papagoiliikidele mõeldud vahva puuviljahoidja ja maiustamise toidulaud on varustatud peegli ja istumisõrrega. Puuviljahoidja on paigaldatav puurivõrede vahele surutava kinnituse abil. Topside asendit on võimalik keerates muuta. Toote mõõdud: kõrgu..
  Maksudeta: 6.50€ 7.80€
 • Roostevabast terasest toidu- ja jooginõud Papagoid
  Roostevabast terasest toidu- ja jooginõud Roostevabast terasest toidu- ja jooginõud papagoidele. Topsil asub kinnikruvitav kinnitus. Valikus on kolmes erinevas suuruses toidu- ja jooginõusid. Suurused: 150 ml - Ø 7 cm 280 ml - Ø 9 cm 560 ml - Ø 12 cm Toote tarneaeg: 10 päeva ..
  Maksudeta: 3.00€ 3.60€
 • Roostevabast terasest toidu- ja jooginõud Papagoid
  Roostevabast terasest toidu- ja jooginõud Roostevabast terasest toidu- ja jooginõud papagoidele. Topsil asuvad konkskinnitused.Valikus on kolmes erinevas suuruses toidu- ja jooginõusid. Suurused: 150 ml - Ø 7 cm 280 ml - Ø 9 cm 560 ml - Ø 12 cm Tootetarne aeg: 10 päeva ..
  Maksudeta: 3.00€ 3.60€
TARVIKUD