TARVIKUD

TARVIKUD

Sorteeri:
Näita korraga:
Kuva: Nimekiri Tabel
 • Desinfitseerimisaine F10CL valmis lahus (1:50) 1 liiter TARVIKUD
  Desinfitseerimisaine F10CL valmis lahus (1:50) 1 liiter    Mittetoksilise, mittesöövitava, mitteärritava toimega biolagunev kõrgtasemeline desinfitseerimisaine on efektiivne bakterite, seenvormide, eoste ja viiruste hävitamiseks. Seda võib kasutada kõikidel pindadel, esemetel ja ruum..
  Maksudeta: 7.92€ 9.50€
 • Linnutraksid The Aviator Parrot Harness - Large
  Linnutraksid The Aviator Parrot Harness - Large Professionaalsed linnutraksid turvaliseks õues käimiseks. Aviator linnutraksid on linnule kerged ja mugavad ning turvaliseks kasutamiseks testitud. Käepael on veniv. Large suurus sobib aaradele ja suurtele kakaduudele. Kaasas on CD kasutamis..
  Maksudeta: 37.50€ 45.00€
 • Linnutraksid The Aviator Parrot Harness - Medium
  Linnutraksid The Aviator Parrot Harness - Medium Professionaalsed linnutraksid turvaliseks õues käimiseks. Aviator linnutraksid on linnule kerged ja mugavad ning turvaliseks kasutamiseks testitud. Käepael on veniv. Medium suurus sobib hallpapagoidele, suurtele amatsoonpapagoidele, keskmistele kak..
  Maksudeta: 37.50€ 45.00€
 • Linnutraksid The Aviator Parrot Harness - Petite
  Linnutraksid The Aviator Parrot Harness - Petite Professionaalsed linnutraksid turvaliseks õues käimiseks. Aviator linnutraksid on linnule kerged ja mugavad ning turvaliseks kasutamiseks testitud. Käepael on veniv. Petite suurus sobib nümfkakaduudele, väikestele aratingadele. Kaasas on CD kasu..
  Maksudeta: 37.50€ 45.00€
 • Linnutraksid The Aviator Parrot Harness - Small
  Linnutraksid The Aviator Parrot Harness - Small Professionaalsed linnutraksid turvaliseks õues käimiseks. Aviator linnutraksid on linnule kerged ja mugavad ning turvaliseks kasutamiseks testitud. Käepael on veniv. Small suurus sobib väikestele amatsoonidele, tuhkpapagoidele, aratingadele. Kaas..
  Maksudeta: 37.50€ 45.00€
 • Linnutraksid The Aviator Parrot Harness - XLarge
  Linnutraksid The Aviator Parrot Harness - XLarge Professionaalsed linnutraksid turvaliseks õues käimiseks. Aviator linnutraksid on linnule kerged ja mugavad ning turvaliseks kasutamiseks testitud. Käepael on veniv. XLarge suurus sobib suurtele aaradele ja suurtele kakaduudele. Kaasas on CD kas..
  Maksudeta: 37.50€ 45.00€
 • Linnutraksid The Aviator Parrot Harness - XSmall
  Linnutraksid The Aviator Parrot Harness - XSmall Professionaalsed linnutraksid turvaliseks õues käimiseks. Aviator linnutraksid on linnule kerged ja mugavad ning turvaliseks kasutamiseks testitud. Käepael on veniv. XSmall suurus sobib senegalidele, munkpapagoidele, aratingadele. Kaasas on CD k..
  Maksudeta: 37.50€ 45.00€
TARVIKUD