Toidu- ja jooginõud

Toidu- ja jooginõud

Sorteeri:
Näita korraga:
Kuva: Nimekiri Tabel
 • JW nutikas toidu- ja jooginõu papagoidele Papagoid
  JW nutikas toidu- ja jooginõu papagoidele JW nutikas toidu- ja jooginõu papagoidele hoiab ära seemnete liigset pudenemist topsist väljapoole. Tops on puurirestide külge kinnitatav spetsiaalse kinnituse abil. Topsi ees asub plastikust istumisrõngas, mis on kinnitusega ühendatud. Tops on toidu vahe..
  Maksudeta: 5.50€ 6.60€
 • Peegliga puuviljahoidja papagoidele Papagoid
  Peegliga puuviljahoidja papagoidele Väikestele papagoiliikidele mõeldud vahva puuviljahoidja ja maiustamise toidulaud on varustatud peegli ja istumisõrrega. Puuviljahoidja on paigaldatav puurivõrede vahele surutava kinnituse abil. Topside asendit on võimalik keerates muuta. Toote mõõdud: kõrgu..
  Maksudeta: 6.50€ 7.80€
 • Roostevabast terasest toidu- ja jooginõud Papagoid
  Roostevabast terasest toidu- ja jooginõud Roostevabast terasest toidu- ja jooginõud papagoidele. Topsil asub kinnikruvitav kinnitus. Valikus on kolmes erinevas suuruses toidu- ja jooginõusid. Suurused: 150 ml - Ø 7 cm 280 ml - Ø 9 cm 560 ml - Ø 12 cm Toote tarneaeg: 10 päeva ..
  Maksudeta: 3.00€ 3.60€
 • Roostevabast terasest toidu- ja jooginõud Papagoid
  Roostevabast terasest toidu- ja jooginõud Roostevabast terasest toidu- ja jooginõud papagoidele. Topsil asuvad konkskinnitused.Valikus on kolmes erinevas suuruses toidu- ja jooginõusid. Suurused: 150 ml - Ø 7 cm 280 ml - Ø 9 cm 560 ml - Ø 12 cm Tootetarne aeg: 10 päeva ..
  Maksudeta: 3.00€ 3.60€
Toidu-, jooginõud, Papagoid