Zupreem Natural graanulsööt keskmistele ja suurtele liikidele

Zupreem Natural graanulsööt keskmistele ja suurtele liikidele

Kirjeldus

Zupreem Natural graanulsööt keskmistele ja suurtele liikidele 1,360kg

Zupreem on loomasöötade tootmisele spetsialiseerunud ettevõte, mis asutati aastal 1964 Ameerika Ühendriikides. Algselt toodeti koerte ja kasside ainevajadusele põhinevat balanseeritud loomasööta. Seejärel lisandusid tootmisesse söödad eksootilistele loomadele kui ka papagoidele. Alates 1968 aastast on Zupreem söödad tunnustatud mitmete loomaaedade poolt üle maailma.

Zupreem graanulsöödad papagoidele sisaldavad vajalikke toitaineid ja vitamiine, mis tasakaalustavad linnu organismi ainevajadust. Vajalike ainete tasakaal on hea tervise ja tugeva immuunsüsteemi eelduseks. Erineva kuju ja maitse poolest huvitavad graanulid on vahelduseks põhitoidule lisavast menüüst.

Zupreem Natural graanulsööt keskmiste ja suurte liikide papagoidele sisaldab juurviljamaitselisi graanuliterakesi. Tooraineks on jahvatatud juurviljad koos lisaainetega. Ei sisalda värvaineid ja preservatiive!

Kogus: 1,360kg

Toitmise juhis: päevanormiks on 25-50g, uuele söödale üleminek peab toimuma järk-järgult alustades väiksemast kogusest, soovitav on paigutada graanulid eraldi nõusse ning enne igat uut toidukorda eemaldada söömata jäänud graanulite jäägid

Koostis: mais, soja jahu, hirss, kaer, oder, nisu, nisuiduõli, suhkur, taimeõli, tokoferoolide segu, seller, porgand, petersell, peet, ninaseemned, mustikad, jõhvikad, kaltsiumkarbonaad, dikaltsiumfosfaat, jodeeritud sool, DL-metioniin, koliinkloriid, L-lüsiinmonovesinikkloriidhape, vitamiin E, niatsiin, biotiin, d-kaltsiumpantotenaat, riboflaviin, pürodoksiinhüdrokloriid, tiamiinmononitraat, vitamiin A atsetaat, vitamiin D3, menadioonnaatriumvesiniksulfit, vitamiin B12, foolhape, sidrunhape, polüfosfaat, mangaan, tsinkoksiid, vask, naatriumseleniit, kaltsiumiodaat, rosmariini ekstrakt

toorvalk - min 14%, Toorrasv - min 4%, toorkiud - max 5%, niiskus - max 10%, Lüsiin - min 0,8%, metioniin - min 0,4%, fosfor - min 0,4%, kaalium - min 0,5% , D-vitamiin - min 500 RÜ / kg (225 RÜ / lb), E-vitamiin - min 60IU / kg (25IU / lb)

Säilitamine: paremaks säilitamiseks tuleb graanulsööda segu hoida kuivas ja jahedas keskkonnas

Toote tarneaeg: 7-28 päeva

Arvamused (0)

Lisa arvamusMärkus: HTML kood ei ole lubatud!

Halb            Hea

Sildid:

Kokkusobivad tooted