Seemnesegud

Seemnesegud

Sorteeri:
Näita korraga:
Kuva: Nimekiri Tabel
 • Beaphar XtraVital Premium Parrot suurpapagoi seemnesegu 2,5kg
  Beaphar XtraVital Premium Parrot suurpapagoi seemnesegu 2,5kg Rikkalik seemnesegu sisaldab munalisandit, mis tagab linnu tervisele vajalikud aminohapped ja päevakübara ekstrakti, mis toetab immuunsüsteemi. Segu on rikastatud mee ja puuvilja mahlaga ning sisaldab vajalikke vitamiine..
  Maksudeta: 19.58€ 23.50€
 • Beaphar XtraVital Premium Budgie viirpapagoi seemnesegu 1kg
  Beaphar XtraVital Premium Budgie viirpapagoi seemnesegu 1kg Rikkalik seemnesegu sisaldab munalisandit, mis tagab linnu tervisele vajalikud aminohapped ja päevakübara ekstrakti, mis toetab immuunsüsteemi. Segu on rikastatud mee ja puuvilja mahlaga ning sisaldab vajalikke vitamiine ja mineraalainei..
  Maksudeta: 9.58€ 11.50€
 • Beaphar XtraVital Premium Canary kanaarilindude seemnesegu 0,5kg
  Beaphar XtraVital Premium Canary kanaarilindude seemnesegu 0,5kg Rikkalik seemnesegu sisaldab munalisandit, mis tagab linnu tervisele vajalikud aminohapped ja päevakübara ekstrakti, mis toetab immuunsüsteemi. Segu on rikastatud mee ja puuvilja mahlaga ning sisaldab vajalikke vitamiine ja mineraal..
  Maksudeta: 6.25€ 7.50€
 • Beaphar XtraVital Premium Finch amadiinide seemnesegu 0,5kg
  Beaphar XtraVital Premium Finch amadiinide seemnesegu 0,5kg Rikkalik seemnesegu sisaldab munalisandit, mis tagab linnu tervisele vajalikud aminohapped ja päevakübara ekstrakti, mis toetab immuunsüsteemi. Segu on rikastatud mee ja puuvilja mahlaga ning sisaldab vajalikke vitamiine ja mineraalainei..
  Maksudeta: 6.25€ 7.50€
 • Beaphar XtraVital Premium Parakeet suurpapagoi seemnesegu 1kg
  Beaphar XtraVital Premium Parakeet keskpapagoi seemnesegu 1kg Rikkalik seemnesegu sisaldab munalisandit, mis tagab linnu tervisele vajalikud aminohapped ja päevakübara ekstrakti, mis toetab immuunsüsteemi. Segu on rikastatud mee ja puuvilja mahlaga ning sisaldab vajalikke vitamiine ja mineraalain..
  Maksudeta: 9.58€ 11.50€
 • Beaphar XtraVital Premium Parrrot suurpapagoi seemnesegu 1kg
  Beaphar XtraVital Premium Parrrot suurpapagoi seemnesegu 1kg Rikkalik seemnesegu sisaldab munalisandit, mis tagab linnu tervisele vajalikud aminohapped ja päevakübara ekstrakti, mis toetab immuunsüsteemi. Segu on rikastatud mee ja puuvilja mahlaga ning sisaldab vajalikke vitamiine ja mineraalaine..
  Maksudeta: 9.58€ 11.50€
 • Seemnesegu Hagen Living World Budgie Premium Seed 908g
  Seemnesegu Hagen Living World Budgie Premium Seed 908g Populaarne Premium seemnesegu viirpapagoidele ja teistele väikestele liikidele. Koostis: papaia, kookos, hele hirss, kanaari paelrohu seemned, punane hirss, tangud, rapsiseemned, linaseemned, kanepiseemned, seesamiseemned, porgand, muna gr..
  Maksudeta: 6.25€ 7.50€
 • Seemnesegu Johnston & Jeff Cockatiel & Big Parakeet Seed 1kg
  Seemnesegu Johnston & Jeff Cockatiel & Big Parakeet Seed 1kg Naturaalne kvaliteetne ja puhas seemnesegu sobib nümfkakaduudele ja väikestele papagoidele. Koostis: kanaari paelrohu seemned, valged ja tumedad päevalilleseemned, värvohakas, hele ja punane hirss, tangud, riis, pähklid, kane..
  Maksudeta: 3.75€ 4.50€
 • Seemnesegu Johnston & Jeff Cockatiel & Big Parakeet Seed 3kg
  Seemnesegu Johnston & Jeff Cockatiel & Big Parakeet Seed 3kg Naturaalne kvaliteetne ja puhas seemnesegu sobib nümfkakaduudele ja väikestele papagoidele. Koostis: kanaari paelrohu seemned, valged ja tumedad päevalilleseemned, värvohakas, hele ja punane hirss, tangud, riis, pähklid, kane..
  Maksudeta: 9.17€ 11.00€
 • Seemnesegu Johnston & Jeff Low Sunflower Diet for African Greys 2kg
  Seemnesegu Johnston & Jeff Low Sunflower Diet for African Greys 2kg Kvaliteetne vähese päevalilleseemnete sisalduse ja kõrge toiteväärtusega seemnesegu. Sisaldab 5% päevalilleseemneid. Vähese rasvasisaldusega. Seemnesegu sobib hallpapagoidele ja kõikidele teistele suurpapagoidele kui ka ..
  Maksudeta: 9.58€ 11.50€
 • Seemnesegu Johnston & Jeff Low Sunflower Diet for Large Parrots 2kg
  Seemnesegu Johnston & Jeff Low Sunflower Diet for Large Parrots 2kg Vähese rasvasisalduse ja kõrge toiteväärtusega seemnesegu suurtele liikidele. Rikkalik segu sisaldab palju erineva koostisega seemneid ja vilju, millest 57% moodustub pähklitest ja puuviljadest. Koostis: triibulised ja val..
  Maksudeta: 10.75€ 12.90€
 • Seemnesegu Johnston & Jeff Number 1 Parrot Food 2kg
  Seemnesegu Johnston & Jeff Number 1 Parrot Food 2kg Kvaliteetne seemnesegu suurpapagoidele ja keskmistele liikidele põhineb traditsioonilisel seemnevalikul. Koostis: triibulised ja valged päevalilleseemned, värvohakas, mais, kaer, maapähklid, koorega maapähklid, helvestatud hernes, paisuta..
  Maksudeta: 7.42€ 8.90€
 • Seemnesegu Johnston & Jeff Parrot Fruit Mixture 2kg
  Seemnesegu Johnston & Jeff Parrot Fruit Mixture 2kg Rikkalik naturaalne seemnesegu, milles sisaldub lisaks seemnetele 45% kuivatatud puuvilju ja pähkleid. Segu sobib kõikidele suurpapagoidele ja keskmises suuruses liikidele. Koostis: keskmises suuruses triibulised ja valged päevalilleseemn..
  Maksudeta: 10.75€ 12.90€
 • Toidusegu Johnston & Jeff Fruit, Nut & Veg Mix 700g
  Toidusegu Johnston & Jeff Fruit, Nut & Veg Mix 700g Maitsev kokteil kuivatatud eksootilistest puuviljadest, pähklitest ja toitvatest köögiviljadest. Sobib kõikidele papagoidele. Koostis: banaan, ananass, aprikoosid, sõstrad, rosinad, kõrvitaseemned, kookoshelbed, brasiilia pähklid, maa..
  Maksudeta: 7.42€ 8.90€
 • Versale-Laga Prestige Premium amatsoonpapagoi seemnesegu 1kg
  Versale-Laga Prestige Premium amatsoonpapagoi seemnesegu 1kg Amatsoonpapagoide seemnesegu sisaldab pähkleid, seemneid ja lisandina toitaineid. Segu koosneb hoolikalt valitud komponentidest, mis on rikastatud vitamiinide, aminohapete ja mineraalidega varustatud graanuliterakestega. Graanuliterad s..
  Maksudeta: 7.50€ 9.00€
Seemnesegud