Beaphar

Beaphar

Sorteeri:
Näita korraga:
Kuva: Nimekiri Tabel
 • Beaphar XtraVital Premium Parrot suurpapagoi seemnesegu 2,5kg
  Beaphar XtraVital Premium Parrot suurpapagoi seemnesegu 2,5kg Rikkalik seemnesegu sisaldab munalisandit, mis tagab linnu tervisele vajalikud aminohapped ja päevakübara ekstrakti, mis toetab immuunsüsteemi. Segu on rikastatud mee ja puuvilja mahlaga ning sisaldab vajalikke vitamiine..
  Maksudeta: 19.58€ 23.50€
 • Beaphar XtraVital Premium Budgie viirpapagoi seemnesegu 1kg
  Beaphar XtraVital Premium Budgie viirpapagoi seemnesegu 1kg Rikkalik seemnesegu sisaldab munalisandit, mis tagab linnu tervisele vajalikud aminohapped ja päevakübara ekstrakti, mis toetab immuunsüsteemi. Segu on rikastatud mee ja puuvilja mahlaga ning sisaldab vajalikke vitamiine ja mineraalainei..
  Maksudeta: 9.58€ 11.50€
 • Beaphar XtraVital Premium Canary kanaarilindude seemnesegu 0,5kg
  Beaphar XtraVital Premium Canary kanaarilindude seemnesegu 0,5kg Rikkalik seemnesegu sisaldab munalisandit, mis tagab linnu tervisele vajalikud aminohapped ja päevakübara ekstrakti, mis toetab immuunsüsteemi. Segu on rikastatud mee ja puuvilja mahlaga ning sisaldab vajalikke vitamiine ja mineraal..
  Maksudeta: 6.25€ 7.50€
 • Beaphar XtraVital Premium Finch amadiinide seemnesegu 0,5kg
  Beaphar XtraVital Premium Finch amadiinide seemnesegu 0,5kg Rikkalik seemnesegu sisaldab munalisandit, mis tagab linnu tervisele vajalikud aminohapped ja päevakübara ekstrakti, mis toetab immuunsüsteemi. Segu on rikastatud mee ja puuvilja mahlaga ning sisaldab vajalikke vitamiine ja mineraalainei..
  Maksudeta: 6.25€ 7.50€
 • Beaphar XtraVital Premium Parakeet suurpapagoi seemnesegu 1kg
  Beaphar XtraVital Premium Parakeet keskpapagoi seemnesegu 1kg Rikkalik seemnesegu sisaldab munalisandit, mis tagab linnu tervisele vajalikud aminohapped ja päevakübara ekstrakti, mis toetab immuunsüsteemi. Segu on rikastatud mee ja puuvilja mahlaga ning sisaldab vajalikke vitamiine ja mineraalain..
  Maksudeta: 9.58€ 11.50€
 • Beaphar XtraVital Premium Parrrot suurpapagoi seemnesegu 1kg
  Beaphar XtraVital Premium Parrrot suurpapagoi seemnesegu 1kg Rikkalik seemnesegu sisaldab munalisandit, mis tagab linnu tervisele vajalikud aminohapped ja päevakübara ekstrakti, mis toetab immuunsüsteemi. Segu on rikastatud mee ja puuvilja mahlaga ning sisaldab vajalikke vitamiine ja mineraalaine..
  Maksudeta: 9.58€ 11.50€
Beaphar, TOIDUD