Johnston & Jeff

Johnston & Jeff

Sorteeri:
Näita korraga:
Kuva: Nimekiri Tabel
 • Seemnesegu Johnston & Jeff Cockatiel & Big Parakeet Seed 1kg
  Seemnesegu Johnston & Jeff Cockatiel & Big Parakeet Seed 1kg Naturaalne kvaliteetne ja puhas seemnesegu sobib nümfkakaduudele ja väikestele papagoidele. Koostis: kanaari paelrohu seemned, valged ja tumedad päevalilleseemned, värvohakas, hele ja punane hirss, tangud, riis, pähklid, kane..
  Maksudeta: 3.75€ 4.50€
 • Seemnesegu Johnston & Jeff Cockatiel & Big Parakeet Seed 3kg
  Seemnesegu Johnston & Jeff Cockatiel & Big Parakeet Seed 3kg Naturaalne kvaliteetne ja puhas seemnesegu sobib nümfkakaduudele ja väikestele papagoidele. Koostis: kanaari paelrohu seemned, valged ja tumedad päevalilleseemned, värvohakas, hele ja punane hirss, tangud, riis, pähklid, kane..
  Maksudeta: 9.17€ 11.00€
 • Seemnesegu Johnston & Jeff Low Sunflower Diet for African Greys 2kg
  Seemnesegu Johnston & Jeff Low Sunflower Diet for African Greys 2kg Kvaliteetne vähese päevalilleseemnete sisalduse ja kõrge toiteväärtusega seemnesegu. Sisaldab 5% päevalilleseemneid. Vähese rasvasisaldusega. Seemnesegu sobib hallpapagoidele ja kõikidele teistele suurpapagoidele kui ka ..
  Maksudeta: 9.58€ 11.50€
 • Seemnesegu Johnston & Jeff Low Sunflower Diet for Large Parrots 2kg
  Seemnesegu Johnston & Jeff Low Sunflower Diet for Large Parrots 2kg Vähese rasvasisalduse ja kõrge toiteväärtusega seemnesegu suurtele liikidele. Rikkalik segu sisaldab palju erineva koostisega seemneid ja vilju, millest 57% moodustub pähklitest ja puuviljadest. Koostis: triibulised ja val..
  Maksudeta: 10.75€ 12.90€
 • Seemnesegu Johnston & Jeff Number 1 Parrot Food 2kg
  Seemnesegu Johnston & Jeff Number 1 Parrot Food 2kg Kvaliteetne seemnesegu suurpapagoidele ja keskmistele liikidele põhineb traditsioonilisel seemnevalikul. Koostis: triibulised ja valged päevalilleseemned, värvohakas, mais, kaer, maapähklid, koorega maapähklid, helvestatud hernes, paisuta..
  Maksudeta: 7.42€ 8.90€
 • Seemnesegu Johnston & Jeff Parrot Fruit Mixture 2kg
  Seemnesegu Johnston & Jeff Parrot Fruit Mixture 2kg Rikkalik naturaalne seemnesegu, milles sisaldub lisaks seemnetele 45% kuivatatud puuvilju ja pähkleid. Segu sobib kõikidele suurpapagoidele ja keskmises suuruses liikidele. Koostis: keskmises suuruses triibulised ja valged päevalilleseemn..
  Maksudeta: 10.75€ 12.90€
 • Toidusegu Johnston & Jeff Fruit, Nut & Veg Mix 700g
  Toidusegu Johnston & Jeff Fruit, Nut & Veg Mix 700g Maitsev kokteil kuivatatud eksootilistest puuviljadest, pähklitest ja toitvatest köögiviljadest. Sobib kõikidele papagoidele. Koostis: banaan, ananass, aprikoosid, sõstrad, rosinad, kõrvitaseemned, kookoshelbed, brasiilia pähklid, maa..
  Maksudeta: 7.42€ 8.90€
Johnston & Jeff