LOOMAD

LOOMAD

Sorteeri:
Näita korraga:
Kuva: Nimekiri Tabel
 • Catit Design arendav mängukeskus kassidele 110cm Kassid
  Catit Design arendav mängukeskus kassidele 110cm Meelelahutuslik arendav mängukeskus kassidele hoiab mõtted töös ja loomuliku jahiinstinkti värskena. Mängukeskus on disainitud kasside huvitegevuseks ja meelte stimuleerimiseks. See on põnev ajaviide ning meelitab kasse nii liikumis- kui ajutööks. ..
  Maksudeta: 20.83€ 25.00€
 • Catit Design arendav mängukeskus kassidele 190cm Kassid
  Catit Design arendav mängukeskus kassidele 190cm Meelelahutuslik arendav mängukeskus kassidele hoiab mõtted töös ja loomuliku jahiinstinkti värskena. Mängukeskus on disainitud kasside huvitegevuseks ja meelte stimuleerimiseks. See on põnev ajaviide ning meelitab kasse nii liikumis- kui ajutööks. ..
  Maksudeta: 29.17€ 35.00€
   (1 arvustust)
 • Catit Design arendav ringikujuline mängukeskus kassidele 110cm
  Catit Design arendav ringikujuline mängukeskus kassidele 110cm Meelelahutuslik arendav mängukeskus kassidele hoiab mõtted töös ja loomuliku jahiinstinkti värskena. Mängukeskus on disainitud kasside huvitegevuseks ja meelte stimuleerimiseks. See on põnev ajaviide ning meelitab kasse nii liikumis- ..
  Maksudeta: 22.50€ 27.00€
 • Catit Design massaažifunktsioon arendavale kasside mängukeskusele Kassid
  Catit Design massaažifunktsioon arendavale kasside mängukeskusele Meelelahutusliku arendava mängukeskuse jaoks mõeldud massaažifunktsioon täiendab Catit Design atraktsiooni mänguhoos tekkinud masseerimisvajaduse rahuldamiseks. Massaažifunktsioon hoiab kassi mõtted töös ja suunab eesmärgistatud te..
  Maksudeta: 22.50€ 27.00€
 • Catit Design murukasvatusnõu arendavale kasside mängukeskusele
  Catit Design murukasvatusnõu arendavale kasside mängukeskusele   Meelelahutusliku arendava mängukeskuse jaoks mõeldud murukasvatusnõu täiendab Catit Design atraktsiooni ja pakub murukasvatamise võimalust. Nõu on kaetud spetsiaalse sõelaga, et kass ei saaks seemneid välja kraapida. Kauss o..
  Maksudeta: 22.50€ 27.00€
 • Catit Design toidulabürint arendavale kasside mängukeskusele Kassid
  Catit Design toidulabürint arendavale kasside mängukeskusele Meelelahutusliku arendava mängukeskuse jaoks mõeldud toidulabürint täiendab Catit Design atraktsiooni toidu hankimise funktsiooniga. Toidulabürint hoiab kassi mõtted töös ja suunab eesmärgistatud tegevusele maiustoidu kättesaamiseks. Mä..
  Maksudeta: 23.33€ 28.00€
 • Catit Design vilkuvad mängupallid Kassid
  Catit Design vilkuvad mängupallid Eraldi võimalik juurde osta Catit Design kasside mängukeskustele puutetundlikud tulukestena vilkuvaid mängupalle. Toote tarneaeg: kuni 10 päeva ..
  Maksudeta: 8.33€ 10.00€
 • Jooksuratas Cat in Motion must/punane
  Jooksuratas Cat in Motion must/punane   Kassiratas on suurepärane treeningvahend Teie kassile. Jooksuratas on tugeva konstruktsiooniga kergest materjalist. Tänu kuullaagritele on minimaalne jooksumüra. Valmistatud kõrgkvaliteetsest EVA-vahtplastist. Materjal ja konstruktsioon on kergesti ..
  Maksudeta: 307.50€ 369.00€
 • Liberta Explorer kahekordne näriliste puur
  Liberta Explorer kahekordne näriliste puur Suur näriliste puur on valmistatud kvaliteetsest pulbervärvitud metallist. Kahel tasandil puur on pöörlevatel ratastel. Puuril on kaks tasapinda külgedel ja redelid. Suured uksed võimaldavad mugavat ligipääsu puuri puhastamiseks. Toote mõõdud: 93 x 6..
  Maksudeta: 349.17€ 419.00€
 • Liberta Nevada suur näriliste puur
  Liberta Nevada suur näriliste puur Suur näriliste puur on valmistatud kvaliteetsest pulbervärvitud metallist. Puur on pöörlevatel ratastel. Puuril on külgedel kaks tasapinda ja redelid. Puuri põhjakandik on puhastamiseks eemaldatav. Toote mõõdud: 79 x 52 x 100cm (välimised mõõdud) Võrevahe l..
  Maksudeta: 240.83€ 289.00€
 • Little Zoo Flight suur näriliste puur
  Little Zoo Flight suur näriliste puur Suur näriliste puur on valmistatud kvaliteetsest pulbervärvitud metallist. Puur on pöörlevatel ratastel. Puuril on külgedel kaks tasapinda ja redelid. Suured uksed võimaldavad mugavat ligipääsu puuri puhastamiseks. Toote mõõdud: 77 x 52 x 158cm (välimised..
  Maksudeta: 274.17€ 329.00€
 • Little Zoo Tall suur näriliste puur
  Little Zoo Tall suur näriliste puur Suur näriliste puur on valmistatud kvaliteetsest pulbervärvitud metallist. Puur on pöörlevatel ratastel. Puuril on külgedel kolm tasapinda ja redelid, lisaks on kaasas kolm toidunõud. Puuri põhjakandik on puhastamiseks eemaldatav. Toote mõõdud: 57 x 46 x 14..
  Maksudeta: 265.83€ 319.00€
 • Little Zoo Trekker suur näriliste puur
  Little Zoo Trekker suur näriliste puur Suur näriliste puur on valmistatud kvaliteetsest pulbervärvitud metallist. Puur on pöörlevatel ratastel. Puuril on külgedel kaks tasapinda ja redelid. Suured uksed võimaldavad mugavat ligipääsu puuri puhastamiseks. Põhjakandik on eemaldatav. Toote mõõdud:..
  Maksudeta: 299.17€ 359.00€
 • Little Zoo Venturer kahekordne näriliste puur
  Little Zoo Venturer kahekordne näriliste puur Suur näriliste puur on valmistatud kvaliteetsest pulbervärvitud metallist. Kahel tasandil puur on pöörlevatel ratastel. Puuri ülaosa on eemaldatav, mis võimaldab seda osa kasutada lauale paigutamiseks. Puuril on neli tasapinda külgedel ..
  Maksudeta: 390.83€ 469.00€
 • Little Zoo Venturer kahekordse näriliste puuri alumine osa
  Little Zoo Venturer kahekordse näriliste puuri alumine osa Suur näriliste puur on valmistatud kvaliteetsest pulbervärvitud metallist. Alumine puuriosa on pöörlevatel ratastel. Puuril on kaks tasapinda külgedel ja redelid. Suured uksed võimaldavad mugavat ligipääsu puhastamisek..
  Maksudeta: 232.50€ 279.00€
LOOMAD