Näriliste puurid

Närilistele

Sorteeri:
Näita korraga:
Kuva: Nimekiri Tabel
 • Liberta Explorer kahekordne näriliste puur
  Liberta Explorer kahekordne näriliste puur Suur näriliste puur on valmistatud kvaliteetsest pulbervärvitud metallist. Kahel tasandil puur on pöörlevatel ratastel. Puuril on kaks tasapinda külgedel ja redelid. Suured uksed võimaldavad mugavat ligipääsu puuri puhastamiseks. Toote mõõdud: 93 x 6..
  Maksudeta: 349.17€ 419.00€
 • Liberta Nevada suur näriliste puur
  Liberta Nevada suur näriliste puur Suur näriliste puur on valmistatud kvaliteetsest pulbervärvitud metallist. Puur on pöörlevatel ratastel. Puuril on külgedel kaks tasapinda ja redelid. Puuri põhjakandik on puhastamiseks eemaldatav. Toote mõõdud: 79 x 52 x 100cm (välimised mõõdud) Võrevahe l..
  Maksudeta: 240.83€ 289.00€
 • Little Zoo Flight suur näriliste puur
  Little Zoo Flight suur näriliste puur Suur näriliste puur on valmistatud kvaliteetsest pulbervärvitud metallist. Puur on pöörlevatel ratastel. Puuril on külgedel kaks tasapinda ja redelid. Suured uksed võimaldavad mugavat ligipääsu puuri puhastamiseks. Toote mõõdud: 77 x 52 x 158cm (välimised..
  Maksudeta: 274.17€ 329.00€
 • Little Zoo Tall suur näriliste puur
  Little Zoo Tall suur näriliste puur Suur näriliste puur on valmistatud kvaliteetsest pulbervärvitud metallist. Puur on pöörlevatel ratastel. Puuril on külgedel kolm tasapinda ja redelid, lisaks on kaasas kolm toidunõud. Puuri põhjakandik on puhastamiseks eemaldatav. Toote mõõdud: 57 x 46 x 14..
  Maksudeta: 265.83€ 319.00€
 • Little Zoo Trekker suur näriliste puur
  Little Zoo Trekker suur näriliste puur Suur näriliste puur on valmistatud kvaliteetsest pulbervärvitud metallist. Puur on pöörlevatel ratastel. Puuril on külgedel kaks tasapinda ja redelid. Suured uksed võimaldavad mugavat ligipääsu puuri puhastamiseks. Põhjakandik on eemaldatav. Toote mõõdud:..
  Maksudeta: 299.17€ 359.00€
 • Little Zoo Venturer kahekordne näriliste puur
  Little Zoo Venturer kahekordne näriliste puur Suur näriliste puur on valmistatud kvaliteetsest pulbervärvitud metallist. Kahel tasandil puur on pöörlevatel ratastel. Puuri ülaosa on eemaldatav, mis võimaldab seda osa kasutada lauale paigutamiseks. Puuril on neli tasapinda külgedel ..
  Maksudeta: 390.83€ 469.00€
 • Little Zoo Venturer kahekordse näriliste puuri alumine osa
  Little Zoo Venturer kahekordse näriliste puuri alumine osa Suur näriliste puur on valmistatud kvaliteetsest pulbervärvitud metallist. Alumine puuriosa on pöörlevatel ratastel. Puuril on kaks tasapinda külgedel ja redelid. Suured uksed võimaldavad mugavat ligipääsu puhastamisek..
  Maksudeta: 232.50€ 279.00€
 • Little Zoo Venturer kahekordse näriliste puuri ülemine osa
  Little Zoo Venturer kahekordse näriliste puuri ülemine osa (saab kasutada ainult koos alumise osaga kolmandaks korruseks) Suur näriliste puur on valmistatud kvaliteetsest pulbervärvitud metallist. Puuril on kaks tasapinda külgedel ja redelid. Suured uksed võimaldavad mugavat ligipääsu p..
  Maksudeta: 224.17€ 269.00€
 • Montana Happy Home 66A Choco-Vanilla Oak suur näriliste puur
  Montana Happy Home 66A Choco-Vanilla/Oak suur näriliste puur   Suur näriliste puur on valmistatud kvaliteetsest pulbervärvitud metallist. Puuri värv on beež ning raami ääred puidu imitatsiooniga. Puur sisaldab kahte külgedele paigutatavat puidust tasapinda ja redeleid. Lisaks on kaasas ka..
  Maksudeta: 224.17€ 269.00€
 • Montana Happy Home 66B Choco-Vanilla/Oak suur näriliste puur
  Montana Happy Home 66B Choco-Vanilla/Oak suur näriliste puur   Suur näriliste puur on valmistatud kvaliteetsest pulbervärvitud metallist. Puuri värv on beež ning raami ääred puidu imitatsiooniga. Puur sisaldab kolme külgedele paigutatavat puidust tasapinda ja redeleid. Lisaks on kaasas ne..
  Maksudeta: 240.83€ 289.00€
 • Montana Happy Home 99A Choco-Vanilla/Walnut suur näriliste puur
  Montana Happy Home 99A Choco-Vanilla/Walnut suur näriliste puur   Suur näriliste puur on valmistatud kvaliteetsest pulbervärvitud metallist. Puuri värv on beež ning raami ääred puidu imitatsiooniga. Puur sisaldab kahte külgedele paigutatavat puidust tasapinda ja redeleid. Lisaks on kaasas..
  Maksudeta: 290.83€ 349.00€
 • Montana Happy Home 99A Platinum/Oak suur näriliste puur
  Montana Happy Home 99A Platinum/Oak suur näriliste puur   Suur näriliste puur on valmistatud kvaliteetsest pulbervärvitud metallist. Puuri värv on beež ning raami ääred puidu imitatsiooniga. Puur sisaldab kahte külgedele paigutatavat puidust tasapinda ja redeleid. Lisaks on kaasas kaks pl..
  Maksudeta: 290.83€ 349.00€
 • Montana Happy Home 99B Choco-Vanilla/Walnut suur näriliste puur
  Montana Happy Home 99B Choco-Vanilla/Walnut suur näriliste puur   Suur näriliste puur on valmistatud kvaliteetsest pulbervärvitud metallist. Puuri värv on beež ning raami ääred puidu imitatsiooniga. Puur sisaldab kolme külgedele paigutatavat puidust tasapinda ja redeleid. Uksed asetsevad ..
  Maksudeta: 349.17€ 419.00€
Näriliste puurid