Montana Happy Home 99B papagoipuur (beež)

Montana Happy Home 99B papagoipuur (beež)

Kirjeldus

Montana Happy Home 99B papagoipuur (beež)

Montana papagoipuur nõudlikule papagoipidajale, kes hindab papagoi heaolu, kõrget kvaliteeti ning suurt ja mugavat puurilahendust oma lemmiku jaoks!

Montana papagoipuuride tootja on kõrgelt hinnatud 1998 aastal asutatud ettevõte, mis on spetsialiseerunud kõrgkvaliteetsete papagoipuuride tootmisele. Tootmisprotsessi juures töötavad oma ala spetsialistid, kellel on pikaajaline kogemus erinevate papagoiliikidega ning kes on oma töös loonud just sellistele tingimustele vastavad papagoipuurid, mis on rohkem kui lihtsalt sobivad puurid lemmiklindude pidamiseks. Puuride valmistamisel on arvestatud papagoide kõikide eripäradega. Montana puurid on ainulaadsed, praktilised ning vastupidavad. Puuride kujundamisel on eelkõige hinnatud linnu heaolu, mugavust, kvaliteeti ja ohutust - see on papagoi jaoks mugavate elutingimuste investeering kogu eluks!

Puuride tootmisel kasutatavad materjalid on eranditult testitud ning lindudele ohutud. Metalli pulbervärviga katmisel on kasutuses ainult toksiinivaba värvimaterjal ja puuridetailidena kasutatavad kinnitused kui ka kruvide metall on samuti lindudele ohutud.

Puur on varustatud kahe õrre ja plastikust toidutopsidega. Ristkülikujulisel puuril on kaks väljapääsu ust ja kahel küljel on neli avatavat luugiava, mis võimaldavad nii pesakasti kui suplemisbasseini paigaldamist. Puuripõhjas olevad restid ja sahtliosa on puhastamiseks eemaldatavad. Puur on ratastel.

Puur sobib väikeste ja keskmiste linnuliikide pidamiseks.

Puuri hind sisaldab kohaletoimetamist soovitud aadressile ja kaubaveo kindlustust.

Papagoipuuri mõõdud:

99 x 71 x 170cm
Sisekõrgus: 138cm
Võrevahe laius: 1cm
Võrelaius: 2mm
Kaal: 35kg

Toote tarneaaeg: 10 päeva (kohaletoimetamine üle Eesti TASUTA)

Arvamused (0)

Lisa arvamusMärkus: HTML kood ei ole lubatud!

Halb            Hea

Kokkusobivad tooted