Montana Sydney II topeltsuur papagoipuur (tumehall)

Montana Sydney II topeltsuur papagoipuur (tumehall)

Kirjeldus

Montana Sydney II topeltsuur papagoipuur (tumehall)

 

Suur papagoipuur nõudlikule papagoipidajale, kes hindab papagoi heaolu, kõrget kvaliteeti ning suurt ja mugavat puurilahendust  oma lemmiku jaoks! Montana Sydney papagoipuur sobib nii väikeste kui keskmiste papagoiliikide pidamiseks.

 

Montana papagoipuuride tootja on kõrgelt hinnatud 1998 aastal asutatud ettevõte, mis on spetsialiseerunud kõrgkvaliteetsete papagoipuuride  tootmisele. Tootmisprotsessi juures töötavad oma ala spetsialistid, kellel on pikaajaline kogemus erinevate papagoiliikidega ning kes on  oma töös loonud just sellistele tingimustele vastavad papagoipuurid, mis on rohkem kui lihtsalt sobivad puurid papagoide pidamiseks. Puuride valmistamisel on arvestatud papagoide kõikide eripäradega. Montana puurid on ainulaadsed, praktilised, mugavad ning vastupidavad.

 

Puuride kujundamisel on eelkõige hinnatud linnu heaolu, mugavust, kvaliteeti ja ohutust - see on papagoi jaoks mugavate elutingimuste investeering kogu eluks! Puuride tootmisel kasutatavad materjalid on eranditult testitud ning lindudele ohutud. Metalli pulbervärviga katmisel on kasutuses ainult toksiinivaba värvimaterjal ja puuridetailidena kasutatavad kinnitused kui ka kruvide metall on samuti  lindudele ohutud. 

 

Puuriosa ees on kaks suurt ust ja külgedel väikesed luugiavad, mis võimaldavad pesakasti või suplusbasseini paigaldamist. Puuripõhjas olevad restid ja sahtliosa on puhastamiseks eemaldatavad. Puuriga on kaasas plastikust toidunõud ja pulgad. Puur on ratastel.

 

Puuri hind sisaldab kohaletoimetamist soovitud aadressile.

 

Papagoipuuri mõõdud:

180 x 70 x 180 cm

Sisekõrgus: 160 cm

Võrevahe laius: 1 cm

Võrelaius: 2 mm

Kaal: 90 kg

 

Toote tarneaeg: 10 päeva (kohaletoimetamine üle Eesti TASUTA)

Arvamused (0)

Lisa arvamusMärkus: HTML kood ei ole lubatud!

Halb            Hea

Kokkusobivad tooted