+372 5624 1730

Canadian Cat Cosmo tegevusvaip kassidele

49,90 

Laos

  • Tegevusvaip pakub teie kassile mitmeid peidukohti ja mänguvõimalusi, mis ergutavad loomulikku jahiinstinkti ja hoiavad tundideks mänguhoos.
  • Igas tunnelis, mängutornis või vaibal asuvas peidukohas on augud, et teie kass saaks oma käpa läbi ja saaks kinni haarata mänguripatsitest ja kellukestest.
  • COSMO mängumatil asub ka praktiline kraapimisspind, kus teie kass saab oma küüsi teritada ja hooldada.
  • Kraapimispapialusel on mängusiin koos palliga ja kelluke, mis kutsub mängima. 
  • Vaip on varustatud ka praksuva fooliumiga, et veelgi turgutada teie kassi mänguinstinkti.

Laos

Kategooriad: Tootekood 3132

Kirjeldus

Kui teil on toakass, kellele meeldib mängida, peidukohti uurida ja vaheldust otsida, siis selleks on ideaalne mänguasi – Canadian Cat Cosmo ümmargune tegevusvaip. See vaip pakub teie kassile ruumisäästlikul ruutmeetril mitmeid peidukohti ja mänguvõimalusi, mis ergutavad loomulikku jahiinstinkti ja hoiavad tundideks mänguhoos.

Igas tunnelis, mängutornis või vaibal asuvas peidukohas on augud, et teie kass saaks oma käpa läbi ja saaks kinni haarata mänguripatsitest ja kellukestest. COSMO mängumatil asub ka praktiline kraapimisspind, kus teie kass saab oma küüsi teritada ja hooldada.

Kraapimispapialusel on mängusiin koos palliga ja kelluke, mis kutsub mängima. Kraapimispapialus kinnitub vaibale sisseõmmeldud takjapaelaga ja seda saab vajadusel kasutada ka eraldiseisvalt. Kui kraapimislainepapp kulub ära ja tuleb välja vahetada, pakub Canadian Cat ka sobivat asendusosa.

Tagamaks, et vaip püsiks kindlalt paigal, on selle alumisel küljel libisemisvastased nupud. Vaip on varustatud ka praksuva fooliumiga, et veelgi turgutada teie kassi mänguinstinkti. Vaip on valmistatud tugevast viltmaterjalist ning on vastupidav ja kergesti hooldatav.

Toote mõõdud: 110 x 90 x 27,5 cm

Materjal: viltpind, lainepapp, polüester

Toote tarneaeg: 2-14 päeva

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Seotud tooted

Title

Go to Top