+372 5624 1730

Papagoi mänguasi Suured viinamarjad

21,90 

Laos

  • Suur papagoi mänguasi koosneb puidust viinamarjakujulisest plaadist ja klotsidest ning plastikpallidest, mille avadest on nokal kerge kinni haarata.
  • Kui papagoi mänguasja raputab, hakkavad sellel olevad kellukesed kõlisema ja äratavad huvi mängimiseks.
  • Mänguasi rikastab papagoi elukeskkonda, hoiab nokka töös ja igavust eemal. 
  • Mänguasi sobib suurtele papagoidele. 

Laos

Kirjeldus

Suur papagoi mänguasi koosneb puidust viinamarjakujulisest plaadist ja klotsidest ning plastikpallidest, mille avadest on nokal kerge kinni haarata. Kui papagoi mänguasja raputab, hakkavad kellukesed kõlisema ja äratavad huvi mängimiseks. Mänguasi rikastab papagoi elukeskkonda, hoiab nokka töös ja igavust eemal. 

Papagoide mänguasjade valmistamisel kasutatud materjalid kui ka värvaine on lindudele ohutud. Wagner´s kasutab ainult toiduvärve.

Mänguasi sobib suurtele papagoidele. 

Mänguasja mõõdud: 12cm x 12cm x 37cm

Materjalid: puit, plastikpallid, roostevabast terasest metallosad ja kinnitus

Tasub teada!

Hoolikalt disainitud papagoimänguasjad rõõmustavad sulelist ja loovad värvikat toredust linnu elukeskkonna sisustuses. Mänguasjade valikul tuleb lähtuda linnuliigist ning linnu noka tugevusest. Enamik mänguasju on loodud närimistegevuseks, sest see on papagoidele kõige olulisem mänguosa. Mänguasjad ei kesta igavesti ning peate teadma, et see on papagoide puhul loomulik. Mänguasjade kasutamisel ohutuse mõttes peab aeg-ajalt kontrollima mänguasjade olukorda ja eemaldama purunenud detailid.

Toote tarneaeg: 2-14 päeva

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Seotud tooted

Title

Go to Top